Кутикула – догляд

Доглядаючи нігті й регулярно вибираючи нові дизайни манікюру, багато хто забуває про те, що кутикула також потребує догляду і саме від неї багато в чому залежить те, наскільки красивими й здоровими будуть ваші нігті.

kutikula, uhod за kutikuloj, як uhazhivat' за kutikuloj, znachenie kutikuly

Значення кутикули

Нігтьова шкірка, саме так ще називають кутикулу, знаходиться в зоні росту нігтя і її призначенням є захист нігтя від травматичних пошкоджень та шкідливого механічного впливу. Якщо за кутикулою не доглядати, вона пересохне, потріскається, стане грубою і покриється задирками. Внаслідок цього вона перестане захищати нігті від проникнення мікробів та бактерій, що сприяють початку запальних процесів. Тому за кутикулою обов'язково потрібно доглядати, причому робити це треба акуратно, щоб не пошкодити нігтьову пластину.

kutikula, uhod за kutikuloj, як uhazhivat' за kutikuloj, znachenie kutikuly

Як доглядати за кутикулою

Якщо кутикулу вчасно не видаляти може порушитися ріст нігтів, змінитися їхній рельєф і форма. Причому зміни будуть явно не на краще. Для того, щоб доглядати кутикулу можна вибрати один з наступних варіантів:

  1. Класичний манікюр
  2. Європейський манікюр
  3. Бразильський манікюр
  4. Апаратний манікюр

Поговоримо докладніше про кожен з них.

kutikula, uhod за kutikuloj, як uhazhivat' за kutikuloj, znachenie kutikuly

Класичний манікюр

Це найпопулярніший з усіх варіантів манікюру і саме його найчастіше застосовують у домашніх умовах. Насамперед потрібно продезінфікувати інструменти. Руки помістити у ванночку і розпарити. На висушену серветкою кутикулу нанесіть пом'якшувальний засіб. Після того як сплине  необхідний проміжок часу зніміть залишки засобу і легенько відсуньте кутикулу. Обережно обріжте шкіру за допомогою ножиць або кусачок.

Європейський манікюр

Кутикула видаляється спеціальними косметичними кислотами без застосування різальних інструментів. Вона легко зсувається апельсиновою паличкою. Після цього кутикулу зволожують кремом або олією.

kutikula, uhod за kutikuloj, як uhazhivat' за kutikuloj, znachenie kutikuly

Бразильський манікюр

Цей манікюр у рукавичках схожий на європейський. Вважається найбезпечнішим та гігієнічним. Кутикула також видаляється апельсиновою паличкою, а сама процедура доповнюється приємним масажем.

Апаратний манікюр

Кутикула видаляється спеціально призначеною для цього фрезою. Все дуже швидко і водночас якісно, без пошкоджень.

Отже, значення кутикули применшувати не можна. Догляд за нею забезпечить красу та здоров'я вашим нігтям. А як доглядаєте кутикулу ви?