Купівля фрезера у Китаї - мій особистий досвід

Всім привіт! Сьогодні у мене в блозі незвичайна тема, своєрідний експеримент на благо апаратного манікюру:). Хочу поділитися з вами власним досвідом, як я замовляла фрезер у Китаї, і що вийшло.

freser, drell dlya manicura, apparatniy manicur

Відразу хочу відзначити, що давно є власницею професійного фрезера для манікюру і дуже задоволена. Але тут моїй знайомій несподівано захотілося стати власницею "такого яскравого класного комплектика", який вона побачила на одному з найпопулярніших китайських сайтів. В мені теж прокинувся своєрідний авантюризм, і я з радістю погодилася допомогти в замовленні, і початковому тестуванні на подрузі цього дива (або чудовиська) техніки. Довелося трохи почекати, і ми вже розпаковуємо заповітну посилку. Апарат доступний у різних колірних рішеннях, але наша жіноча сутність спрацювала у бік рожевого кольору.

vidy freserov

Комплект поставки досить щедрий, і це перше, що мене збентежило, адже за таку ціну (близько 50 $) не очікуєш отримати багато.

Комплектація:

  1. Машинка
  2. Ручка. Саме сюди ми вставлятимемо фрези для роботи, і саме в ній знаходиться моторчик.
  3. Настільна підставка. Для тих, кому зручніше між роботою тримати ручку у горизонтальному положенні на столі.
  4. Ковпачок-підставка для ручки. Може чіплятися з лівої та правої сторони на машинку, для тих хто звик класти ручку у вертикальному положенні.
  5. Педаль ножна (Вона не варіативна, і регулювати швидкість обертів натисканням на жаль не вийде).
  6. Комплект металевих фрез

komplekt postavki frezera, freser, apparatniy manicur

Що мені відразу впало в очі та сподобалося, так це те, що в самій машинці є спеціальні поглиблення, і вона служитиме підставкою для фрез. Дуже зручно, як на мене.

freser, apparatniy manicur

Управління машинкою здійснюється з двох сторін, із задньої панелі та з передньої. На задній панелі ви зможете регулювати запобіжник, перемикати режим з ножного на ручний, а також повністю вимкнути машинку. На передній панелі знаходиться отвір, куди ми повинні увімкнути саму ручку, в якій знаходиться моторчик. Також на передній панелі ми бачимо кнопку перемикання реверсу, кнопку включення та вимикання апарата з індикатором, та колесо регулювання кількості обертів фрези на ручці.

freser, manicur, apparatniy manicur, drell dlya manicura

Як працює:

Максимальна швидкість оборотів у даного приладу досягає 30000 обертів за хвилину, це дуже непоганий показник. Але ось вихідна потужність машини всього 12 вт, це не дуже багато для апарату для манікюру, тому для великого потоку клієнтів дана машинка абсолютно не підходить. Варто також відзначити, що зважаючи на свою потужність ця машинка не особливо підійде для педикюру. Але для манікюру її, в принципі, буде достатньо.

Перше, на що звертаєш увагу на початку роботи – це специфічний запах нагрітого пластику. Чесно сказати, я навіть почала побоюватися чи не бракована машинка для манікюру потрапила мені в руки. Але запах проходить через пару хвилин і розумієш, що ця "ароматерапія" напевно задумана виробником. При цьому в інструкції зазначено, що інструмент розроблений з автоматичним запобіжником від навантаження, щоб захистити двигун від перегріву.

Ну, як то кажуть: "на парканах теж пишуть" :) Варто, щоправда, відзначити, що на якість роботи це не впливає і, попри запах, фрези для манікюру у вас в руках не горять:) Також виробник люб'язно повідомляє нам в інструкції, якщо перегрів все-таки відбудеться, просто відключіть прилад від мережі та дайте йому охолонути протягом приблизно 30 хвилин перед повторним використанням. Сумніваюся, що хтось із користувачів буде дуже радий чекати, як мінімум, пів години, перш ніж перейти до наступного нігтя. Але давайте таки сподіватися, що це рідкісні випадки.

drell dlya manicura, apparatniy manicur, freser

Попри всі недоліки, які я для себе відзначила, не можу дати даному апарату категорично негативний відгук. Вважаю, що цей прилад може стати відмінним помічником, наприклад, у тривалій подорожі, коли немає можливості бігати по салонах, але хочеться жестикулювати доглянутими ручками :) Або для тих, у кого систематично дуже суха шкіра рук і бічні валики вимагають більш частої обробки, ніж раз на місяць під час візиту до майстра манікюру. Ну і звісно ж підкуповує ціна, вона на порядок нижча.

Знаю, що деякі молоді майстри манікюру, які ще не зовсім впевнені в тому, чи залишаться вони в професії, використовують такі машинки, поки не виходять на вищий рівень свого професіоналізму.

Безумовно, моя думка суб'єктивна, і заснована лише на моєму багаторічному досвіді роботи :) Вважаю, що шанс цьому приладу дати можна, але лише як аматорський домашній інструмент. Професіоналам він не підійде, обмаль потужності, а ще хоча б з тієї причини, що, швидше за все, буде стійке відчуття підробки, зважаючи на яскравий зовнішній вигляд інструменту та його легкість.