Креми для ніг

Для того, щоб педикюр радував своєю красою, обов'язково потрібен якісний догляд за шкірою ніг. Саме у цьому питанні на першому місці залишаються креми для ніг. Спеціальні засоби зволожують шкіру і живлять її, відновлюють і запобігають появі мозолів та натоптишів.

kremy dlja nog, sredstva dlja pedikjura, kremy dlja uhoda za nogami, uhod za stupnjami

Поживні властивості кремів для ніг

Поживні засоби, які слід регулярно наносити на шкіру ніг, використовуються як у профілактичних цілях, так і з  метою лікування. До їх складу можуть входити екстракти трав та активні речовини, що мають сприятливу дію на шкіру ніг. Залежно від складу та механізму дії розрізняють такі види кремів для ніг:

  • Креми для запобігання натоптишам - до їх складу входить сечовина, внаслідок чого вони пом'якшують і зволожують шкіру ступнів. Фахівці радять застосовувати такі склади для щоденного догляду за ногами. Особливо це стосується сухої та схильної до розтріскування шкіри. Добре показують себе такі засоби при дерматологічних захворюваннях, що характеризуються сухістю шкірного покриву та посиленим утворенням ороговілого епітелію. kremy dlja nog, sredstva dlja pedikjura, kremy dlja uhoda za nogami, uhod za stupnjami
  • Креми від тріщин та сухої шкіри - у їх складі містяться активні компоненти та вітаміни групи А та E, D-пантенол. Мають пом'якшувальну та  дію на шкіру ступнів, живлять її.
  • Креми з антибактеріальними та очищаючими елементами успішно справляються з розмноженням мікроорганізмів різної етіології (як грампозитивних, так і грамнегативних), грибковими захворюваннями. У складі містяться антибіотики натурального чи синтетичного походження.
  • Креми з регенеруючими компонентами — відлущують старий ороговілий шар, допомагають швидкому загоєнню ушкоджень, мають знезаражувальну дію, що нейтралізує неприємні аромати. kremy dlja nog, sredstva dlja pedikjura, kremy dlja uhoda za nogami, uhod za stupnjami
  • Креми для поліпшення кровотоку - допомагають здійснювати догляд за ногами, що постійно мерзнуть. У складі є екстракти арніки та розмарину. Ці компоненти здатні стимулювати кровообіг, значно зменшувати оніміння кінцівок, допомагають позбавлятися від відчуття холоду.
  • Креми для зняття втоми – служать для профілактики втоми та симптому важких ніг. Активні екстракти таких рослин як кінський каштан та гамамеліс відновлюють шкірні покриви. Також вони здатні якісно зміцнювати стінки капілярів, посилювати еластичність шкіри.
  • Креми з охолоджуючим ефектом — у їхньому складі міститься ментол, він стимулює мікроциркуляцію крові та чинить охолоджуючий ефект.

kremy dlja nog, sredstva dlja pedikjura, kremy dlja uhoda za nogami, uhod za stupnjami

Для того, щоб креми для ніг дійсно сприятливо та ефективно діяли на шкіру ніг, використовувати їх слід регулярно. Від одноразового використання жодного ефекту не буде.

А якими кремами для ніг користуєтеся ви, і чи ви задоволені результатами їхньої дії? Розкажіть нам у коментарях.