Краса всередині та зовні!

Це вітаміни роблять нас гарними як зовні, так і зсередини. Про список найкращих вітамінів для красивої та ніжної шкіри, а також для міцного здоров'я ми зараз і поговоримо.

Vitaminy dlja krasivogo lica і здоровий kozhi

Вітамін А

А Вітамін А належить до діючих речовин, що найбільш досліджуються. Сюди входять жиророзчинні речовини, такі як ретинол та ратинова кислота. У косметиці часто використовується ретинол, тобто вітамін А у чистому вигляді. Вітамін А сприяє утворенню колагенових та еластинових волокон і робить таким чином шкіру еластичною та міцною (пружною). Продукти тваринного походження (печінка, морська риба, яйця та молочні продукти) постачають наші організми вітаміном А. Крім того, складова частина вітаміну А, бета-каротин міститься у великій кількості у моркві. Той, хто додатково приймає харчові добавки із вітаміном А, неодмінно буде задоволений структурою шкіри. Пам'ятайте, що Вітамін А захищає від інфекцій!

Вітамін В

Vitaminy dlja krasivogo lica і здоровий kozhi Вітаміни групи B здатні розв'язати проблеми кожного типу шкіри. Вітамін В2 зволожує суху шкіру; Вітамін В 3 зміцнює природний бар'єр шкіри та ліквідує можливі почервоніння; Вітамін В 5 сприяє загоєнню ран. Авокадо, яйця та бобові є основними постачальниками вітаміну В.

 

Вітамін Е

Vitaminy dlja krasivogo lica і здоровий kozhi

Вітамін Е є супутником бездоганної шкіри, він захищає її від передчасного старіння, одночасно зволожуючи. Використовуючи продукти з високим вмістом вітаміну Е, можна назавжди попрощатися з целюлітом, оскільки цей вітамін сприяє зміцненню сполучної тканини. Просто чудово, що цей вітамін міститься в насінні соняшнику, горіхах, шпинаті, гарбузі.

Вітамін С (Ц)

Vitaminy dlja krasivogo lica і здоровий kozhi Аскорбінова кислота є найвідомішою з усіх відомих форм вітаміну С (Ц). Цей вітамін захищає організм людини від негативних впливів навколишнього середовища. Тому саме вітамін С є незамінним засобом для проблемної шкіри. Крім того, незалежно від того чи ми п'ємо свіжо-вичавлений соки, чи приймаємо харчові добавки наукові дослідження показують, що високий вміст даного вітаміну в організмі сприяє згорянню близько 25% жиру.

.

.

Вибираючи їжу, пам'ятайте, що ми є те, що ми їмо! Вибираємо правильне здорове харчування і виглядаємо на всі 100, адже ми цього гідні!