Космос на нігтях

Ми всі мріємо побувати у космосі. Але у нас з вами є можливість долучитися до всесвіту простішим шляхом – адже до моди успішно увірвався «космічний» манікюр. Футуристичний, модний, сліпучий, при цьому досить елегантний, щоб носити на роботу – космос на нігтях дуже привабливий і стане чудовим доповненням до будь-якого вашого образу.

kosmos na nogtyah, kosmicheskiy manicur

У захваті від ідеї, але не особливо знаєте як намалювати космос лаком для нігтів самостійно? Не бійтеся, завдяки моїй сьогоднішній статті ви зрозумієте, що це не зовсім швидко та легко, але вам цілком під силу втілити ідеальний дизайн нігтів космос самостійно.

Космос на нігтях покроково:

1) Підготуйте потрібні матеріали. Вам знадобиться: базове покриття для нігтів; фінішне покриття; темний, середній та світло-блакитний лак; чорний та білий лак; блискітки для нігтів; інструмент для нанесення точок (або зубочистка); пінцет; шматочки губки.

etapy naneseniya kosmosa na nogti

2) Нанесіть базовий шар на нігті.

3) Нафарбуйте два шари темно-синього лаку як основний колір.

4) Візьміть невеликий шматочок губки та утримуйте його за допомогою пінцету. Злегка зануріть губку в білий лак (не перестарайтеся - чим менше, тим краще!) і акуратно натисніть губкою на ніготь, там де ви хочете побачити Всесвіт у результаті:) Зазвичай це робиться по діагоналі на кожному нігті, але це справа ваших особистих побаань.

etapy naneseniya kosmosa na nogti4

5) Пройдіться невеликим шматочком губки з чорним лаком по краях нігтів.

6) Нанесіть синій лак середнього відтінку на краї галактики, змішуючи його з білим та темно-синім.

etapy naneseniya kosmosa na nogti6

7) Залиште легкий відбиток світло-синього лаку в центрі вашого космосу та акуратно розтушуйте. Вам може знадобитися додатково нанести середньо-синій відтінок, якщо раптом ви переборщите зі світлим. Змішуйте, доки не будете задоволені вашими астрологічними здібностями. :)

8) Виділіть деякі частини вашого малюнка легкими штрихами білого лаку.

9) Зачекайте, поки лак повністю висохне, а потім нафарбуйте поверх лаком з блискітками.

10) Використовуйте спеціальний інструмент для нанесення точок або зубочистки, щоб зробити ефект каскаду зірок на ваших нігтях. Переконайтеся, що вони різного розміру!

etapy naneseniya kosmosa na nogti10

11) За допомогою рідини для зняття лаку, очистіть кутикулу та шкіру навколо нігтів від надлишку вашого мистецтва:). Приділіть цьому достатньо уваги, адже навіть попри креативність та абстрактність даного манікюру, нігті все одно мають виглядати доглянутими та охайними.

kosmos na nogtyah

12) Закріпіть покриття фінішним шаром. Готово!

kosmos na nogtyah

Якщо ви робите "манікюр космос гель-лаком", то не забувайте добре просушувати кожен шар в ультрафіолетовій лампі.

Далі я розповім вам які бувають види «космічного» манікюру і як досягти того чи іншого ефекту. Чумацький Шлях Найпопулярніший стиль у нанесенні космосу на нігті. Спочатку нанесіть на нігті відтінки від чорного до кольору сапфір, а потім нанесіть ефектом бризок «зірки» різного розміру для тривимірного ефекту.

kosmos na nogtyah, kosmicheskiy manicur

Вихор планет Цей космічно-мармуровий дизайн нагадує бурхливі потоки планетарних вітрів. Поєднуйте темно-синій, смарагдовий і срібний, і «нашаровуйте» кольори для досягнення неперевершеного ефекту. kosmos na nogtyah, kosmos gel lakom

Космічний вибух Яскраві вибухи газів у туманності створюють неймовірні колірні палітри. Використовуйте чорну основу і губку з персиковим, кораловим, м'ятним і бірюзовим кольором, а потім намалюйте чіткі білі точки зірок. Закріпіть ваш манікюр глянцовою емаллю для зоряного блиску.

kosmicheskiy manicur, kosmos na nogtyah, manicur kosmos

Stardust У Всесвіті є мільярди кольорових відтінків, тож експериментуйте з усім спектром! Змішайте блискітки, різні відтінки бордового, бронзового та жовтого для створення ефекту космічного пилу. Концентруйте колір у певних місцях для імітації міжзоряних газів у нічному небі.

manicur kosmos, kosmos na nogtyah gel lakom

Тепер не обов'язково чекати падіння зірки, щоби загадати бажання. Можна просто поглянути на свої чудові нігтики! :)