Косметологічні послуги вдома - порятунок для молодих мам

Бути мамою – одна з найважчих професій. Це робота 24/7 без відпусток та вихідних. Втома, недосипання, нерви, невдоволення своїм зовнішнім виглядом – ці та інші негативні явища стають потужною зброєю, здатною раз і назавжди вбити справжню жіночність.

Але не варто відмовлятися від задоволення виглядати та почуватися краще, навіть якщо ніхто, крім вашої дитини, не бачитиме вас вдень. Поговоримо сьогодні про чарівний ефект косметологічних послуг вдома. Адже навіть елементарний манікюр може створити чудо й повернути впевненість у собі. 

kosmetologiya на domy, uhod для molodih mam

Спочатку молода мама відчуває втому від ночей без сну, потім від догляду за малюком, потім від одноманітності та нудьги, потім від непорозуміння близьких, і так далі, без вихідних і свят. Життя зазнає кардинальних змін, і навіть коли молода мама знає всі секрети домашнього догляду за собою – елементарно не завжди вистачає часу, енергії чи натхнення, щоб нарешті зайнятися собою! Адже так часто дівчата "забивають" на себе через елементарну втому. Це реалії вашого теперішнього життя, коли понад дві хвилини проведених у душі, здаються головним досягненням краси.

molodaya mama, устальість молодої mami, косметологія doma, порородова depressia

Слава богу, що в сучасному розвиненому світі виклик майстра додому вже не є прерогативою виключно суперзірок і більше не потрібно заздалегідь бронювати похід у салон, думати з ким залишити дитину, мчати стрімголов, вважаючи кожну відведену вам на догляд за собою секунду. Тепер досить просто зателефонувати за потрібним номером, і виділити трохи часу у перервах між фазами гіперактивності вашої дитини. Решта – турбота майстра. 

. manicur na domu, manicur s viezdom na dom

Одна моя клієнтка сказала, що вона почувається егоїсткою, витрачаючи час на додатковий догляд за собою, адже всі родичі твердять їй, що в пріоритеті зараз має бути тільки дитина. У жодному разі не згодна з цим твердженням, адже турбота про себе – важлива основа турботи про інших.

Крім того якщо ви станете виглядати краще - ви почуватиметеся краще, і цей чарівний ефект, напевно, сприятливо вплине і на вашу дитину та чоловіка.

Мужньо відстоюйте своє право на якийсь час для себе. Важливий пункт – зміна обставин! Навіть якщо тепер ваше життя кипить у межах квартири - б'юті-майстер з незліченною кількістю різноколірних баночок-скляночок напевно скрасить вашу рутину і розбавить звичну атмосферу.

manicur s viezdom na dom, master manicura, kosmetologiya na domu

Пам'ятайте одну важливу річ – тепер на вас милується не лише ваш чоловік, а й ваша дитина. Тільки тому, що ви не можете провести весь день на те, щоб причепуритися - не означає, що ви повинні відмовляти собі в маленьких б'юті-радощах. Не помилюся, якщо скажу, що руки – це хворе місце для кожної мами-домогосподарки. Ми все робимо руками. Причому під час догляду за маленькою дитиною виключається використання гумових рукавичок, які можна надіти під час розв'язання побутових питань, таких як прибирання або миття посуду. Тому красу на руках та нігтях підтримувати особливо непросто.

Упевнена, що 90% молодих мам уявили пам'ятник творцям гель-лаку, адже таке покриття - справжній порятунок для наших працьовитих ручок.

Невелика порада від мене: матусі, обійдіть без крайнощів і фанатизму в гонитві за красою. Віддайте перевагу коротким закругленим нігтям. Довгі гострі пазурі  - не найкращий варіант для тих, хто має міняти підгузник, не кажучи вже про всі ці гудзики та кнопки на одязі немовляти!

stiletto, ostrie nogti, manicur

Є в роботі з молодими мамами та ряд складнощів, адже маленька дитина це не робот, і складно передбачити на 100% часові рамки, коли матуся може бути вільна, особливо якщо крім мами за дитиною нема кому доглянути. Тому бували в моїй практиці такі випадки, коли дівчина тримала дитину в одній руці, в той час, коли я робила покриття на іншій. Останнім часом все частіше я приїжджаю на колективні виклики матусь, і поки що я навожу красу одній дівчині - друга дивиться за дітьми, а потім вони міняються місцями.

kosmetologiya для molodih mam

Також я вже абсолютно не дивуюсь, коли мої клієнтки-мамочки сплять під час манікюру, або вже зовсім солодко сплять під час процедури ламінування вій. :)

До речі, наші американські та британські колеги давно на крок уперед у сфері надання косметичних послуг вдома. Ще кілька років тому в США було випущено першу мобільну програму, в якій, в режимі реального часу можна замовити послугу виїзду майстра додому в найкоротші терміни. Достатньо лише ввести дані про бажаний час та місце, і програма автоматично видасть вам список вільних майстрів за заданими параметрами. Зараз цей досвід переймають й інші країни, можливо незабаром така доля спіткає і нас і планування наших зустрічей стане ще простіше.

прикладання для vizova mastera na dom, priv

Підсумовуючи все сказане вище, хочу ще раз нагадати, що як би не була важка доля молодої мами, не варто забувати про маленькі жіночі радощі. Адже щаслива вродлива мама = щаслива сім'я. :) mama s rebenkom, sovety mamam, molodaya mama