Косметичні засоби, що провокують ріст волосся

Ледве помітний пушок росте над верхньою губою практично у кожної жінки. І це зовсім не є ознакою гірсутизму, ні якоюсь "чоловікоподібністю". Однак деякі косметичні засоби здатні активізувати ріст волосків над верхньою губою.

pushok na lice, kozmetika provocirujushhaja rost volos, pochemu rastut volosy na lice, pushok nad verhnej guboj Ще деякий час тому косметологи говорили про те, що якщо на обличчі жінки є яскраво виражений пушок, їй категорично протипоказано користуватися будь-якими косметичними засобами, особливо це стосувалося антивікових масок, скрабів і кремів. Раніше вважалося, що вітаміни та мікроелементи, що живлять сам епідерміс, водночас живлять і волосяні фолікули, провокуючи тим самим ріст на обличчі зайвої рослинності. pushok na lice, kozmetika provocirujushhaja rost volos, pochemu rastut volosy na lice, pushok nad verhnej guboj

Зараз вважається, що побоювання такого роду дуже перебільшені, і косметичні засоби не впливають на збільшення кількості нових волосків. Або, принаймні, впливають не так сильно, як вважалося раніше.

Сам ріст волосся, як відомо, обумовлений генетично і вплинути на нього можуть лише гормони. А косметика, що містить гормональні компоненти, була офіційно заборонена ще наприкінці 90-х років. Однак, все вищесказане не свідчить про те, що косметика з ростом волосся не пов'язана зовсім ніяк. По-перше, є засоби, за якими офіційно закріпилася слава провокаторів гірсутизму та гіпертрихозу. По-друге, препарати, призначені для боротьби з випаданням волосся та облисінням, як правило містять у собі міноксидил. Саме він може стати каталізатором росту волосся на обличчі. pushok na lice, kozmetika provocirujushhaja rost volos, pochemu rastut volosy na lice, pushok nad verhnej guboj

Також часто звинувачують у цьому і, здавалося б, невинні краплі від глаукоми. Засоби, що містять простагландин і його аналоги, можуть викликати збільшення рослинності на обличчі навіть без безпосереднього контакту зі шкірою. Вчені це пов'язано з тим, що шкіра – це, звичайно ж, захисний бар'єр організму. Але, ніхто не говорить про те, що він абсолютно непроникний. Тому, частково речовини, що містяться в краплях, можуть потрапляти в кровотік і провокувати появу пушка на обличчі. pushok na lice, kozmetika provocirujushhaja rost volos, pochemu rastut volosy na lice, pushok nad verhnej guboj

Також спровокувати ріст волосся на обличчі може посилений кровотік організму. Зверніть увагу, якщо рецепти народної медицини всі як один говорять про те, що для посилення росту волосся на голові потрібно наносити на волосисту частину перцеві або гірчичні маски. Сприяючи припливу крові до волосяних фолікулів, вони, відповідно, стимулюють ріст волосся.

Таким чином, і тривале подразнення, грязьові маски та опіки самі по собі також можуть посилювати ріст пушкового волосся. Чи можливо це попередити? Звісно так. Для цього просто треба стежити за своїми відчуттями. Якщо Ви відчуваєте постійні припливи крові в обличчі, подразнення чи свербіж – це можуть бути перші попереджувальні сигнали. pushok na lice, kozmetika provocirujushhaja rost volos, pochemu rastut volosy na lice, pushok nad verhnej guboj Вони можуть бути викликані засобами, схожими за складом та методикою дії з:

  • скінореном або бодягою;
  • азеліком або азогелем, спрямованими на боротьбу з прищами;
  • загоюючими засобами - до складу яких входить екстракт цибулі.

Частково винуватцями можуть стати парафінові маски з ефектом, що розігріває. Бажано уникати використання засобів, у складі яких є олія реп'яха, евкаліпта, муміє або касторка.

Чи доводилося Вам помічати посилення росту волосся після використання певного косметичного засобу? Якщо так, то обов'язково розкажіть нам про це у коментарях.