Корекція лінії росту волосся на лобі
Форма лінії росту волосся на лобі зумовлена генетично і може бути різною. Щоправда, далеко не завжди вона влаштовує свою володарку. Річ у тому, що саме від неї в першу чергу залежить те, як виглядатиме Ваша зачіска або стрижка. Чи можлива її корекція і як вона проводиться, я зараз розповім.
Форми лінії росту волосся
Перш ніж говорити про типи росту волосся слід врахувати, що вони безпосередньо залежать від форми чола. Усього розрізняють 5 різновидів:
- форма арки;
- V-форма;
- М-форма;
- прямокутна;
- форма трьох арок.
Зупинюся на кожній з них докладніше.
Арка
Дана форма росту лінії волосся дійсно нагадує арку, з помітною тенденцією звуження у напрямку догори. У ній повністю відсутні завитки та нерівності. Серед фахівців вона вважається зразком жіночої привабливості.
V-форма
V-подібна форма росту волосся багато в чому схожа з арочною але, при цьому вона має одну істотну відмінність – виступ (загострення) по центру чола, яке формою нагадує латинську букву V.
М – форма
Лінія росту волосся схожа на маленький острівець, з обох боків оточений невеликими залисинами. Назву така лінія отримала саме через свою схожість із літерою М. У більшості випадків лінія росту волосся у формі латинської літери М зустрічається у чоловіків. Але, можна сміливо стверджувати, що жінкам, яким не пощастило і вони народилися саме з таким волоссям, доводиться досить важко. У них над залисинами на лобі ростуть волоски, які набагато коротші за основні, і коли виникає необхідність зібрати волосся у хвіст або заплести косу, короткі волоски будуть вибиватися з-під зачіски, що доставить масу незручностей.
Прямокутна форма
Як і виходить з назви, ця форма лінії росту волосся ідентична з прямокутником. Така форма також частіше зустрічається у чоловіків.
Форма трьох арок
Вважається найнестандартнішою з усіх ліній росту, зовні нагадує три арки, що знаходяться одна за одною. Найгірше, що розташовуються вони далеко не завжди симетрично, що, природно, завдає дівчатам безліч турбот.
Правда, далеко не всі дівчата згодні довго страждати від невідповідної лінії росту волосся і заради певних стандартів краси готові змінити її. Традиційно, початок таких трансформацій було покладено відомими голлівудськими дивами, першою з яких стала Мерилін Монро, яка прибрала зайві волоски на лінії росту волосся та пушок за допомогою електроепіляції – методу, скажу Вам чесно, досить болючого.
На сьогодні, жінкам, які бажають вирівняти лінію волосся, пропонують або наростити нову лінію, або прибрати зайві волоски. Звичайно ж, друга процедура виконується набагато простіше, але це зовсім не означає, що вона набагато простіша і приємніша. Прибирати зайві волоски можна кількома способами:
- вищипуванням або голінням;
- лазером.
Розглянемо кожну з них окремо.
Вищипування або гоління
Вищипування досить легко виконується за допомогою звичайного пінцета. Враховуючи те, що під час нього видаляється волосяна цибулина, волоски стають набагато слабшими, та й ростуть повільніше. Якщо виконувати вищипування регулярно, ріст волосся взагалі припиниться. Мінусами цього способу вважатимуться тривалість і болючість процедури. Тому такий метод позбавлення від небажаного волосся варто використовувати тільки на невеликих ділянках шкіри. Бритва діє набагато швидше, ось тільки повторне виконання процедури буде потрібно набагато раніше.
Лазерний вплив
Процедура зовсім нескладна - у процесі відбувається нагрівання волосся, попри те, що його дія триває менше секунди, волосся гине повністю. Плюсів у лазерного видалення багато. До них відносяться:
- відсутність необхідності регулярно повторювати видалення чи корекцію;
- швидкість проведення;
- мала можливість відновлення волосяної цибулини та, відповідно, волосся;
- абсолютна безболісність, що забезпечується охолоджувальною системою.
До мінусів лазерного видалення можна віднести лише досить високу вартість. Який саме спосіб вирівнювання лінії росту волосся вибирати, звичайно ж, Вам.
А якому способу віддали б перевагу особисто Ви? Чи на Ваш погляд краще залишити натуральну форму і не морочити собі голову? Поділіться з нами своїми міркуваннями у коментарях.