Корекція брів удома

Далеко не всі жінки люблять ходити до бровистів і багато з них вважають за краще робити корекцію брів у домашніх умовах. Для тих, хто вперше зважився на самостійне виконання процедури, я підібрала кілька рекомендацій. Підготуйте інструменти. І, вперед, за справу.

korrekcija brovej doma, korrektiruem brovi doma, domashnjaja korrekcija brovej

«Правильне» місце та «правильний» час

Враховуючи те, що на корекцію брів у вас піде близько 40 хвилин, виберіть часовий проміжок для корекції. Вас ніщо не повинно підганяти ні під час виконання процедури, ні відразу після неї – адже потрібно ще враховувати час після корекції, який піде на відновлення шкіри.

Поспіх у корекції ні до чого, особливо якщо врахувати, наскільки важливою є форма брів для красивої зовнішності. В ідеалі найкраще виконувати процедуру у вихідний день, коли не буде потреби відразу ж наносити на травмовану шкіру макіяж.

Бажано вищипувати брови при денному світлі, так ви не пропустите навіть найтонші волосинки. Виберіть комфортне положення – найкраще виконувати процедуру сидячи за туалетним столиком або в будь-якому іншому добре освітленому та зручному для вас місці. Зверніть увагу, вам потрібно розміститися так, щоб не тримати дзеркало в руках, оскільки обидві для вищипування брів повинні бути вільні одночасно. korrekcija brovej doma, korrektiruem brovi doma, domashnjaja korrekcija brovej

Підготуйте все необхідне

Для того, щоб не переривати процедуру і не бігати то за одним, то за іншим - підготуйте все заздалегідь. Що вам потрібно? Звичайно ж дзеркало, воно має бути досить велике, щоб вам було простіше контролювати симетрію брів. Для того, щоб ретельно позбавитися від дрібних волосин можна скористатися спеціальним дзеркалом зі збільшуючим ефектом.

Якісний пінцет – для домашнього застосування найкраще підходить варіант зі скошеними кінчиками. Він дозволяє добре захоплювати та висмикувати навіть найтонші волоски. Якщо ж пінцет матиме широкі й прямі краї, ви не зможете ним виконувати процедуру делікатно і ризикуєте висмикнути волоски на великій ділянці відразу. Ну і, звичайно ж, у будь-якому випадку пінцет має бути таким, щоб вам було зручно тримати його в руці. korrekcija brovej doma, korrektiruem brovi doma, domashnjaja korrekcija brovej

Наступне, що вам знадобиться для домашньої корекції брів - це довгий, тонкий і, головне - рівний інструмент, для цього можна використовувати:

 •        апельсинову паличку;
 •        ручку;
 •        пензлик;
 •        олівець.

За допомогою одного з цих предметів ви зможете позначити початок та кінець лінії брів, їх вигин. korrekcija brovej doma, korrektiruem brovi doma, domashnjaja korrekcija brovej

Додатково підготуйте:

 1.   Білий олівець – ним ви відзначатимете основні контури для вищипування.
 2.   Ватні диски для обробки шкіри в зоні вищипування засобом для дезінфекції.
 3.   Дезінфікуючий засіб - звичайний спирт або лосьйони з вмістом спирту.
 4.   Щіточку для брів.
 5.   Міцелярну воду для зняття макіяжу перед виконанням процедури.
 6.   Лосьйон для депіляції – для обробки шкіри перед корекцією.
 7.   Зволожуючий засіб для того, щоб знизити ризик появи подразнень. korrekcija brovej doma, korrektiruem brovi doma, domashnjaja korrekcija brovej

Процедура

Я не буду повторюватися як вибрати форму брів і правильно визначити точки їх початку та закінчення. Нагадаю лише, перед виконанням процедури шкіру потрібно ретельно очистити від залишків макіяжу. Та й головне – не поспішайте. Зіпсувати брови легко, а ось відновити не завжди просто.

У багатьох жінок є власні секрети, які вони використовують для корекції. Можете поділитися ними у коментарях.