Корекція брів

Ця частина обличчя, як правило, поступається за популярністю очам, і це абсолютно несправедливо. Брови відіграють величезну роль у створенні нашого цілісного образу, тому так важливо вміти правильно їх доглядати.

Густі або тонкі, натуральні або старанно вищипані, з вигином або прямі, без додаткових косметичних засобів або підкреслені макіяжем – це лише деякі з варіантів, з якими ми зіштовхуємося, коли справа стосується оформлення брів. Тому сьогодні я хотіла б запропонувати вам кілька порад, якими способами досягти ідеального зовнішнього вигляду ваших брів.

korrekciya brovey, architektura brovey, modelirovanie brovey

Відпустіть їх на волю

Дуже багато дівчат систематично роками вищипують брови до певної форми, абсолютно забуваючи про їх природний вигляд. Засновиця гучного тренду брови-пір'я Стелла Сіронен радить дозволити бровам відрости протягом шести-восьми тижнів, щоб досягти свого повного потенціалу:

Чим довше, тим краще, тому що це дозволяє побачити вашу природну форму, яку надалі можна якісно скоригувати.

modelirovanie brovey, korrekciya brovey

Стимулюйте зростання

Яку б форму ви не обрали для ваших брів надалі, чим здоровішими вони будуть, тим краще вони будуть виглядати.  Так само як і волосся на голові, яке ми постійно балуємо різними масками та маслами, брови теж потребують додаткового догляду. Я раджу звернути увагу на споживання вітамінів, особливо таких як A, C і Е, адже вони мають велике значення для здорового росту волосся. На додаток до цього, ви можете спробувати деякі методи стимуляції росту здорових волосків.

Один із них полягає у використанні натуральних масел. Для стимулювання росту волосся особливо корисним є рицинова олія, але не обділяйте увагою і масло лимона, рожеве масло та олію лаванди. Крім очевидної користі для ваших брів, вони ще й чудово пахнуть, і це, безумовно, є додатковою перевагою. 

kastorovoe maslo dlya rosta volos, maslo dlya brovey

Правильна форма брів

За останні 15 років ми з вами бачили багато абсолютно протилежних модних тенденцій в оформленні брів - від повністю вищипаних і нафарбованих, до густих, брів, що «колосяться». Попри різноманітність стилів, думки експертів сходяться в одному - ідеальні брови повинні починатися в точці вершини уявної вертикальної прямої, проведеної від центру ніздрі вгору, а закінчуватися в точці проведення вертикальної лінії від центру ніздрі до зовнішнього кінця ока. forma brovey, modelirovanie brovey

Це звучить трохи незрозуміло, але якщо ви просто прикладете до вказаних точок косметичний олівець, ви все швидко визначите.

korrekcıya brovey, vibor formy brovey

Але навіть всупереч досить доступній схемі, є кілька найпоширеніших помилок, які дівчата припускають при формуванні брів. По-перше, вони не виділяють вигину. Виходить щось на кшталт перевернутої літери U, це трохи комічно виглядає :)

neudachnie brovi

Потім слідує вигин, розташований у першій третині очей. Наступна проблема – це надто довгі брови. На щастя, всі ці помилки можна виправити за допомогою корекції або моделювання.

nepravilnaya forma brovey

Корекція брів

Найчастіше підкоригувати брови ми можемо вдома за допомогою звичайного пінцета. Більшість дівчат впевнені що вони знають як правильно вищипати брови, адже це ж так просто. Але насправді, навіть у такої, начебто, елементарної процедури є свої нюанси. При вищипуванні, тягнути волоски слід строго у напрямку зростання волосся, і ніколи не торкайтеся верхньої лінії волосків на бровах. Інакше ризикуєте порушити природне зростання брів раз і назавжди. Також фахівці радять підготувати зону вищипування, акуратно втерши будь-яку косметичну олію для обличчя, наприклад кокосову.

Це зволожує вашу шкіру та волосяну цибулину, тим самим запобігаючи руйнуванню волосся, та знімає напругу чутливої шкіри від поцедури вищипування.

Для того, щоб не перестаратися в кількості віддалених волосків фахівці радять виконувати процедуру при природному денному світлі та не використовувати збільшувальне дзеркало.

Вищипайте кілька волосків і відійдіть від дзеркала, щоб оцінити свою робрту..

Так само відмінним способом підкоригувати форму брів є депіляція воском, набирає популярності й депіляція ниткою.

Моделювання брів

Багато клієнтів вважають що корекція та моделювання це одне й те саме. Але ця думка помилкова. Зараз ще можна зустріти вираз «архітектура брів». Ось його я об'єднала б змістовним значенням з моделюванням. А корекція, швидше, є частиною моделювання, адже моделювання це ширше поняття, і включає такі етапи:

  • Індивідуальний підбір форми брів (Професійний майстер може спроєктувати форму, яка ідеально «впишеться» у ваше обличчя та тип зовнішності).
  • Нанесення засобів для чищення
  • Створення контуру нових брів за допомогою органічної пасти.
  • Фарбування волосків
  • Змивання фарби та пасти
  • Коригування форми брів (Видаляються волоски, які вийшли за фарбований контур)