Кому підходить кольорове нарощування

Ще зовсім недавно кольорове нарощування викликало асоціації з невгамовними вечірками та креативним епатажем. Зараз це насамперед самовираження та спосіб покращення зовнішності. Поговоримо про це.

Кольорові вії дозволяють якнайкраще підкреслити наявні у вас переваги. І, зовсім необов'язково «вдягати» їх виключно на вечірки. Створити оригінальний ефектний образ можна виходячи з ситуації, якою б незвичайною вона не здавалася, на перший погляд.

Причини популярності кольорового нарощування

Цей зручний спосіб трансформації зовнішності просто не міг стати популярним. До того ж зараз якість штучних волокон значно покращилася і за безпеку власного здоров'я вже можна не переживати. Крім цього за допомогою кольорового нарощування можна:

  • створити натуральний ефект – цьому сприяють якісні та досить натуральні відтінки штучних вій;
  • створити певний образ, що враховує настрій та темперамент, ситуацію чи необхідність дотримання дрес коду.

Також популярності кольорового нарощування сприяють такі фактори:

  • розширення палітри кольорів, що дозволяє задовольнити побажання навіть найпримхливішої відвідувачки косметичного салону;
  • різноманітність схем з нарощування, що дозволяє відповідати будь-якому вибраному образу.

До того ж зараз різнокольорові вії вже не сприймаються у суспільстві як щось зухвале. Навколишні ставляться до таких трансформацій цілком спокійно.

Сучасні косметологи мають можливість підібрати правильний відтінок кольорових вій жінкам будь-якого віку, включно із бальзаківським. Нарощування виконують акцентовано, що дозволяє приховати чи, навпаки, виділити необхідні нюанси.

Кольорові варіації у нарощуванні

Лешмейкери, що працюють з кольоровими складами, повинні використовувати в роботі безбарвний клей. Чорний, у цьому випадку, залишаючи помітні вкраплення, може виглядати дещо неохайно.

Для щоденного носіння кольорових вій, рудоволосим жінкам та блондинкам майстри пропонують нарощування у коричневій кольоровій гамі. Можливе і нарощування окремих промінців акцентними яскравими пучками, розташовувати їх краще за все по куточках очей.

Милі дами, вибирайте оригінальні кольори для нарощування вій і не бійтеся експериментувати. Ви самі можете перетворити на свято навіть звичайнісінький похмурий день. Ми ж, як завжди, чекаємо на ваші фотографії.