Комки Біша – чи потрібно їх позбуватися

Естетична медицина не стоїть на місці й жінкам постійно пропонують нові й нові способи вдосконалення своєї краси. Особливою популярністю останнім часом користується втручання з метою видалення грудок Біша.

komki Bisha, жирові капсули на lice, удалення komkov Bisha, красиві skuly, chetkie lini lica Що це таке?

Спробуємо розібратися, що вони собою уявляють, і чи варто їх видаляти. Загалом, утворення, які розташовуються між слизовою оболонкою щік і шкірою вилиць - це своєрідні капсули, наповнені жировою тканиною.

Видалення цих капсул здатне зробити обличчя більш витонченим. Як кажуть, все це нам природою для чогось і призначено. Наприклад, волосся в носі, в паху чи під пахвами. Але свого часу це не завадило жінкам голити тіло. Схожа ситуація і з грудками Біша. У ранньому дитинстві ці утворення служать для того, щоб посилювати тонус щічок і полегшити дитині смоктання грудей або соски. komki Bisha, жирові капсули на lice, удалення komkov Bisha, красиві skuly, chetkie lini lica

Коли малюки трошки підростають – грудки Біша змінюють своє призначення та виступають захисним бар'єром від травм. Йдеться зараз про захист нервових закінчень. Коли організм дорослішає, грудки Біша вже не несуть ніякого функціонального навантаження. Багато жінок вважають, що саме вони надають зайву припухлість щокам. У принципі, медики із цим згодні. До того ж на думку косметологів у той час, коли шкіра починає старіти, саме ці провисаючі жирові капсули, сприяють утворенню носогубних складок. komki Bisha, жирові капсули на lice, удалення komkov Bisha, красиві skuly, chetkie lini lica

Видаляти чи ні

Незалежно від розмірів та форми грудок Біша у дорослої людини, до патологій вони не належать. Відповідно питання – видаляти їх чи ні, залишається суто індивідуальним. Багато жінок вважають, що хірургічне втручання та видалення цих утворень сприяє:

 • зниження об'єму щік;
 • зменшенню жирових відкладень на обличчі;
 • зменшення проявів птозу щік (вікового).

komki Bisha, жирові капсули на lice, удалення komkov Bisha, красиві skuly, chetkie lini lica Часто медики можуть запропонувати видалення грудок Біша як додатковий етап корекції форми обличчя. Також існує методика, за якої жирові капсули не вилучаються з тіла, а просто відсуваються і фіксуються дещо вище. Це дозволяє натуральним методом збільшити об'єм вилиць.

Коли не можна оперувати

Але, в деяких випадках, медики будуть категорично проти проведення такого втручання, і будь-якими способами намагатимуться відмовити Вас від нього. Мова йде про:

 • операції пацієнтам, які не досягли 25-річного віку – після 25 років грудки Біша можуть зменшитися самі по собі;
 • надмірне виснаження пацієнта - межею вважається маса тіла на 25% менша порівняно з нормальними показниками;
 • заплановані зміни ваги у найближчому майбутньому;
 • запальні процеси та подразнення на обличчі;
 • інфекційні захворювання.

У разі цих патологій медики не візьмуться за операцію або перенесуть терміни її виконання.

komki Bisha, жирові капсули на lice, удалення komkov Bisha, красиві skuly, chetkie lini lica Як виконується операція

Сучасна косметологія пропонує два варіанти видалення грудок Біша – традиційне втручання чи ендоскопічна процедура.

У першому випадку хірург проникає в робочу зону через ротову порожнину, відшаровує жирові утворення та акуратно видаляє їх. Після цього накладається шовний матеріал, що згодом розсмоктується сам. За бажанням пацієнта втручання може виконуватися під місцевим наркозом або під загальною анестезією. komki Bisha, жирові капсули на lice, удалення komkov Bisha, красиві skuly, chetkie lini lica

Період реабілітації

Враховуючи солідний досвід хірургів у проведенні подібних операцій, ускладнення після них зустрічаються дуже рідко. Головне – ще перед операцією чесно повідомити лікаря про можливі алергічні реакції, наявні та перенесені захворювання. Це дозволить медикам правильно підібрати препарати для анестезії.

Після 2-3 днів слизова оболонка щік гоїться, а хвороблива і дещо неприємна набряклість повністю зникає приблизно на 10-й день. Фахівці рекомендують:

 • харчуватися виключно рідкою та м'якою їжею для того, щоб не перенапружувати жувальні м'язи та не дратувати зайвий раз слизову оболонку;
 • знизити загальний рівень фізичної активності;
 • не відвідувати сауну;
 • звести до мінімуму водні процедури;
 • спати на спині, бажано класти під голову подушку більше.

Дотримуючись перерахованих вище рекомендацій вже через три тижні можна насолоджуватися своїм зображенням у дзеркалі та дивитися на красиво виражені вилиці, які більше не ховаються за грудками Біша.

А чи ви особисто погодилися б на проведення такої операції? Чи вважаєте, що краса має бути природною? Розкажіть нам у коментарях.