Кольоровий френч

Стильне, а в деяких випадках креативне оформлення нігтів – це чудовий спосіб самовираження та прояви власної чуттєвості, смаку та життєвої позиції. Багато дівчат, які стежать за модними трендами, зараз обирають барвистий кольоровий френч.

cvetnoj french, stil'ny manikjur, ombre, french naoborot, ulybka v manikjure, motivy manikjura Актуальні відтінки лаків для нігтів у сучасному нейл арті підібрати зовсім не складно вибір кольорової палітри гель лаків величезний. Так що, якщо класичний білий френч вже трохи набрид і хочеться чогось нового і барвистого - кольорова лінія посмішки для вас те, що потрібно.

Для експериментів практично не важливо, який колір ви оберете. Це може бути темний лак, пастель, яскраві фарби та навіть неонові кольори. За допомогою будь-якого з цих відтінків можна досягти просто неймовірно красиві ефекти. Так, класична основа дає можливість створити безліч варіантів дизайнерського манікюру. cvetnoj french, stil'ny manikjur, ombre, french naoborot, ulybka v manikjure, motivy manikjura

Сміливі експерименти можливі з лінією посмішки. Нині форма овалу для неї зовсім не є обов'язковою. Найчастіше тепер вибирають трикутну чи скошену форму. Деякі модниці взагалі зупиняються на креативних незвичайних варіантах. Від них, до речі, багато в чому залежить зовнішня ефектність манікюру.

Дуже часто для того, щоб доповнити дизайн майстра використовують окремий декор. Це можуть бути стрази або блискітки, втирання, намистинки, слайдери або акрилова пудра, припустимо і стемпінг. Загалом політ фантазії нічим не обмежений. Найголовніше, максимально ефектно підкреслити ефектний стиль манікюру. cvetnoj french, stil'ny manikjur, ombre, french naoborot, ulybka v manikjure, motivy manikjura

Не вийшов із моди й малюнок на нігтях. За бажанням можна прикрасити малюнком один, кілька або й відразу всі нігтики. Малюнки вибирайте на свій смак. Головне, щоб вони були оригінальними та цікавими. Що стосується тематики, то допустиме найрізноманітніше оформлення.

Як завжди не виходять із моди квіткові мотиви. Причому йдеться не лише про флористичні мотиви, що складаються з маленьких листочків-квіточок. Малюють на нігтях і великі мотиви, деякі вправні майстри вміють створювати й зовсім прекрасні квіткові композиції, які нічим не відрізняються від справжніх творів мистецтва.

Якщо Вам не до вподоби великі мотиви й Ви віддаєте перевагу мінімалізму – використовуйте його і тут. Дизайн буде ненав'язливим і нейтральним, і виглядатиме теж дуже оригінальним.

cvetnoj french, stil'ny manikjur, ombre, french naoborot, ulybka v manikjure, motivy manikjura Відмінно виглядає у поєднанні з кольоровим френчем незвичайна креативна абстракція. Вибрані відтінки дозволяють манікюру щоразу виглядати абсолютно по-різному. Багато залежить і від технології нанесення відтінків на нігтьові пластини. Тут дуже доречні авторські експерименти та оригінальні малюнки, зроблені на своїх нігтях.

У принципі, те саме відноситься і до геометричних малюнків. Вже багато років геометрія не виходить із наймодніших дизайнерських рішень. Лаконізм у не надто активному виконанні відмінно виглядає незалежно від кольорового виконання. Відмінною базою для малюнка буде будь-яке рішення кольору класичного френча.

cvetnoj french, stil'ny manikjur, ombre, french naoborot, ulybka v manikjure, motivy manikjura Для того, щоб нанести геометричний малюнок однаково добре підійде найтонший пензель, зубочистка і навіть проста швейна голка. Рівні лінії на нігтях намалювати зовсім не складно, але якщо Ви не відчуваєте впевненості в собі, можете попередньо потренуватися на аркуші паперу. Для декору в такому випадку можна використовувати стрічку, скотч або відбитки фольги.

Досить часто кольоровий френч поєднується з манікюром у стилі омбре. Плавний перехід тонів з одного кольору до іншого виглядає дуже привабливо. Особливо якщо його виконано в контрастних тонах. Такий дизайн найкраще виглядає у поєднанні з нейтральною основою нігтів. Багатьом подобається прикрашати нігті розсипом страз чи наклейками.

Загалом дизайнерські рішення на кольоровому френчі можуть бути найрізноманітнішими. Це і кольори, що гармонують між собою, і, навпаки, різко контрастують. Головне, щоб стильний манікюр піднімав настрій.