Кольори в манікюрі за феншуєм

Вся інформація з давньосхідного вчення фен шуй ґрунтується на взаємодії. Виявляється, і колір манікюру східні мудреці радять підбирати відповідно до енергетики всесвіту. Його вибір починається із визначення стихії.

manikjur, manikjur po fen shuju, japonskі tradicii, вибор cveta laka, lak po fen shuju, znachenija cveta laka, stihii v manikjure

5 стихій Землі

Для визначення своєї стихії мудреці Стародавнього Сходу пропонують безліч методик і далеко не всі з них можуть зрозуміти «прості смертні». Ми пропонуємо найпростіший, можна сказати, елементарний спосіб визначення своєї стихії залежно від останньої цифри року Вашого народження.

 • Земля – 8 та 9
 • Вогонь – 6 та 7
 • Дерево – 4 та 5
 • Вода – 2 та 3
 • Метал – 0 та 1

Коли Ви дізналися, яка зі стихій визначає Вашу долю та керує прагненнями, діями та мріями, можна приступати до вибору кольору манікюру. manikjur, manikjur po fen shuju, japonskі tradicii, вибор cveta laka, lak po fen shuju, znachenija cveta laka, stihii v manikjure

До речі, згідно з феншуєм кожен колір з палітри теж має своє власне значення. До речі, деякі особливо просунуті у питаннях узгодження кольору манікюру з прикметами та віруваннями вміють узгоджувати традиції фен-шую та знаки кельтського гороскопу.

Значення кольорів лаку, згідно з феншуєм

Визначивши свою стихію, необхідно узгодити й ті емоції та почуття, які Ви хотіли б передати за допомогою манікюру. Або ж, притягнути до себе те, чого Вам найбільше не дістає. До речі, цього можна досягти й нанесенням певного кольору лаку на «потрібний» палець.

Отже, палітра кольорів:

 1. Білий манікюр говорить про незайману чистоту і не викликає негативних емоцій з боку оточуючих.
 2. Небесно-блакитний – колір згоди та гармонії, що допомагає досягти максимальної концентрації на робочих моментах. manikjur, manikjur po fen shuju, japonskі tradicii, вибор cveta laka, lak po fen shuju, znachenija cveta laka, stihii v manikjure
 3. Колір золота – колір сильних і тілом, і духом людей. Його можна порадити тим, хто хоче збільшити фортецю фізичну та психологічну.
 4. Червоні тони свідчать про достаток в грошах та позитивні емоції. З допомогою цього теплого кольору можна активізувати приховані потенціали організму.
 5. Фіолетовий лак свідчить про гармонізацію людини з природою та підвищенні інтуїтивних почуттів. Шанувальники феншую надають цьому кольору особливого значення, вважаючи, що він може призвести до світової гармонії.
 6. Насичений синій колір розкріпачує духовно. При цьому цей колір символізує доброту і, як вважає Схід, може придушити агресію будь-якого типу. Також синій лак на нігтях допомагає зосередитися на творчих процесах та зняти внутрішню напругу. manikjur, manikjur po fen shuju, japonskі tradicii, вибор cveta laka, lak po fen shuju, znachenija cveta laka, stihii v manikjure
 7. Бежевий манікюр утихомирює і дарує почуття спокою.
 8. За допомогою рожевого – жіночного та ніжно-молодого кольору можна нейтралізувати негативні емоції та агресію.
 9. Бірюзовий колір фінансового добробуту та багатства, нанесений на нігті, зніме дратівливість та значно підвищить імунітет.
 10. Теплі та сонячні жовті тони у манікюрі допоможуть впоратися з хронічними хворобами, він позиціонує думки на позитив та додає життєвої сили.
 11. Яскравий і соковитий помаранчевий манікюр не просто покращить настрій, а й допоможе позбутися справжньої депресії. Помаранчевий колір невиправних оптимістів.
 12. Значення коричневого кольору залежить від його відтінку. Світло-коричневий колір допомагає зберегти спокій, темно-коричневий, навпаки, і несе негатив та ототожнюється з ним.
 13. Зелений колір у будь-якому його трактуванні покращує здоров'я та виступає як заспокійливе. Також зелений манікюр додасть впевненості у власних силах.

Що стосується загального значення кольорів, все зрозуміло. А чи відомо Вам, що кожна зі стихій також має свої, найбільш відповідні кольори. manikjur, manikjur po fen shuju, japonskі tradicii, вибор cveta laka, lak po fen shuju, znachenija cveta laka, stihii v manikjure

Кольорова палітра стихій

Кожна з п'яти стихій має властиві тільки їй якості та риси характеру. Цією інформацією не завадить володіти перед тим, як вибирати колір лаку для нанесення манікюру. Отже:

 1. Стихія вогню - віддає перевагу насиченій яскравості й в пріоритеті тут, звичайно ж, червоний колір.
 2. Стихія води - любить мерехтіння квітів-хамелеонів. Їй найбільше підійдуть такі кольори як чорний, синьо-сірий, металік та ніжно-блакитний.
 3. Стихія землі, природно, говорить про коричневу палітру кольорів, починаючи від пісочно-золотого і, закінчуючи, темно-коричневим. До речі, підійдуть стихії землі рожеві та бежеві тони.
 4. Стихія дерева любить натуральні тони природи – блакитний, зелений та навіть чорний.
 5. Стихія металу насичена і віддає перевагу будь-якому тону з металевим відблиском – білі, жовті, сріблясті, сталеві та коричневі лаки для нігтів будуть дуже доречні.

Бажаєте жити не тільки в гармонії з самою собою, а й у гармонії з навколишнім світом та своєю стихією? Читайте уважно та вибирайте колір манікюру, який зробить Вас здоровими, успішними та улюбленими. Вийшло? Діліться своїми враженнями у коментарях.