Хлопчик зі шкірою шарпея

Заведено вважати, що сучасна медицина всесильна і лікарі можуть попередити, і передбачити всі можливі хвороби та патології. Але, практика говорить зовсім про інше. І, черговим підтвердженням цього є малюк, який народився на світ у далекому 1993 році.

Tom Tennent, mal'chik s kozhej sharpeja, kozha navyrost, izlishki kozhi u cheloveka, pokojetok giauronovoj kisloty Молода мати з невеликого південно-австралійського містечка з нетерпінням чекала на світ свого первістка. Вона регулярно відвідувала лікаря та своєчасно проходила всі обстеження. УЗД не показувало жодних змін. Але, на жаль, це не вберегло її від шокуючого сюрпризу.

Малюк Том народився на світ абсолютно здоровим, за винятком одного «але» - на тільці малюка була така кількість шкіри, що її цілком вистачило б на п'ятирічну дитини. Сказати, що батьки були здивовані, означає, не сказати нічого.

Що сказали медики?

Усі питання шокованих батьків, які вони ставили медикам, залишалися без відповіді. Як медицина того часу, так і сучасна медицина не має уявлення, чому шкіра у хлопчика в такому надлишку. Відповідно, і варіантів лікування медики не могли запропонувати жодних. Єдине – вони вселяли у батьків надію, що коли хлопчик підросте, то все нормалізується. Tom Tennent, mal'chik s kozhej sharpeja, kozha navyrost, izlishki kozhi u cheloveka, pokojetok giauronovoj kisloty

Шарпеї та гіалуронова кислота

На щастя, дитині пощастило з батьками. Мама і тато прийняли його таким, яким він є і виховували хлопчика у любові. Щоправда, перші два місяці він провів у клініці, проходячи численні медичні тестування. Деякі з них дали певні результати. Tom Tennent, mal'chik s kozhej sharpeja, kozha navyrost, izlishki kozhi u cheloveka, pokojetok giauronovoj kisloty

Йдеться про гіалуронову кислоту, у шкірі маленького Тома її вміст перевищував норму в 100 разів. Можливо, не всім читачам наступне порівняння сподобається. Але факт залишається фактом і такий самий високий вміст цього елемента відзначають у шкірі декоративної породи собак – шарпеїв. Але жодного зв'язку між організмом собаки та дитини та рівнем вмісту гіалуронової кислоти вчені не знайшли. Єдине, чим вони змогли порадувати батьків і вселити їм надію це припущення про те, що шкіра Тома вже не так активно зростатиме і з віком зовнішність хлопчика зміниться. Tom Tennent, mal'chik s kozhej sharpeja, kozha navyrost, izlishki kozhi u cheloveka, pokojetok giauronovoj kisloty

Сім'я та дорослішання

Отже, сімейство вирушило додому з надією на те, що прогнози лікарів здійсняться, і рівень речовини в шкірі дитини з віком знижуватиметься. Що стосується усього іншого, то маленький Томмі ріс, як і всі звичайні діти та радував батьків то першою посмішкою, то першими кроками, то першим словом.

А шкіра ... Шкіра, як і припускали медики все більше і більше "натягувалася" і поступово хлопчик вже практично перестав нагадувати "старенького". Щоправда, люди жорстокі й мати Томмі свого часу навіть стикалася з обуренням інших батьків, які були проти того, щоб хлопчик гуляв на дитячому майданчику разом з іншими дітьми. Tom Tennent, mal'chik s kozhej sharpeja, kozha navyrost, izlishki kozhi u cheloveka, pokojetok giauronovoj kisloty

Також уникали спілкування з ним та деякі однокласники. По суті, малюк зіштовхувався в суспільстві з тими ж проблемами, які свого часу супроводжували всесвітньо відому красуню з вітіліго, або дівчину із синдромом Елерса – Данлоса.

Наразі молодому чоловікові близько тридцяти й зовнішність його цілком звичайна. Він створив сім'ю та отримав гарну роботу. І найголовніше – попри всі гоніння та образи, які він отримав у дитинстві, Том залишився веселою, доброю та товариською людиною.