Хлопчик із найдовшими віями

Багато жінок мріють про довгі красиво зігнуті вії. Ламінування, нарощування - до чого тільки не вдаються модниці, щоб подарувати очам красивий сексуальний вигин. А ось малюкові з Таджикистану прекрасні довгі та вигнуті вії дісталися від народження.

samye dlinnye resnicy, rekord po resnicam, mal'chik s dlinnymi resnicami, resnicy rekordy

Подарунок природи був таким щедрим, що новонароджений хлопчик відразу привернув до себе увагу всього персоналу пологового будинку. Це і не дивно, адже вії практично діставали до рота малюка.

Спочатку було багато охочих знайти генетичні причини того, чому вії хлопчику були такими довгими та густими. Однак, нічого незвичайного в геномі дитини не знайшли й, як виявилося, тут вся справа лише у східних генах хлопчика. samye dlinnye resnicy, rekord po resnicam, mal'chik s dlinnymi resnicami, resnicy rekordy

Але такий незвичайний вигляд відзначили не лише співробітники пологового будинку. Вії Муїна Бачонаєва були внесені до Книги рекордів Гіннеса. Щоправда, його вії не є найдовшими у світі. Абсолютний рекорд належить китаянці із Шанхаю Ю Джянсія.

samye dlinnye resnicy, rekord po resnicam, mal'chik s dlinnymi resnicami, resnicy rekordy

Але маленький футболіст ще росте. Хто знає, можливо, вже найближчим часом він таки отримає пальму першості. На сьогодні довжина дивовижних вій хлопчика вже 4,3 сантиметра і, що дивно – рости вони не припиняють.

А сам хлопчик вже змирився з тим, що його незвичайна зовнішність привертає до себе постійну увагу оточуючих. До речі, він не вживає жодних заходів для того, щоб покращувати зростання вій. Вони ростуть якось самі собою. samye dlinnye resnicy, rekord po resnicam, mal'chik s dlinnymi resnicami, resnicy rekordy

Багатьом сучасним модницям хотілося б опинитися на місці цього маленького жителя Таджикистану.

Тож стежитимемо за тим, які рекорди зможе побити маленький Муін у майбутньому. А може, вам вже відомо щось новеньке – розкажіть нам у коментарях.