Хлопчик – черепаха

Повертаючись до неймовірних змін у людських тілах (наприклад, надмірно великої кількості шкіри у хлопчика чи людях, із синдромом Юнера Тана) не можу не поділитися з вами дивовижною історією перетворення, а точніше – зцілення хлопчика – черепахи.

У бідної дитини на спині родимка виросла до таких розмірів, що зовні хлопчик справді став нагадувати дивовижну черепаху. Родимки такого розміру велика рідкість. Вони можуть з'являтися в одного із двадцяти тисяч новонароджених дітей. У зв'язку з цим, у світі не так багато медиків, здатних позбавити малюків від такої недуги.

Восьмирічному Дідьє Монтальво, який народився у Колумбії в цьому випадку особливо не пощастило. Меланоцитарний вірус – величезна родима пляма на тілі стала настільки величезною, що спина дитини візуально стала схожою на панцир величезної черепахи. Сталося це вже на той час як дитині виповнилося шість років. Звичайно, це стало причиною для глузування та знущань з боку суспільства. І прізвисько «хлопчик черепаха», на жаль, було далеко не найобразливішим з них.

Колумбійському малюкові пощастило у тому, що за його лікування погодився взятися провідний британський лікар – хірург. До речі, саме він назвав випадок Дідьє одним із найскладніших, які він бачив у своїй практиці. Родимка займала майже половину тіла хлопчика і викликала неймовірно сильне свербіння. Це вже не говорячи про моральний дискомфорт. Життя в сільській місцевості Колумбії практично не залишало малюку шансу на одужання. Проте маленькому герою пощастило, і він позбувся родимки.

Односельці, охоплені забобонами, уникали спілкування не лише з хлопчиком, а й з усією його родиною. Шлях до дива розпочався тоді, коли його історія була опублікована в одній із місцевих газет. Бідна сім'я була змушена звернутися до преси, щоб спробувати зібрати гроші на операцію.

Потік пожертв виявився несподівано щедрим. Але найголовніше, що статтю побачив досвідчений лікар, який погодився прооперувати дитину. Після двогодинної операції наріст було видалено.

Хлопчик, побачивши своє тіло після операції, був неймовірно щасливий, не говоримо вже про захват, у якому були його батьки.

А вам відомо про якісь неймовірні зміни в людських тілах? Розкажіть нам у коментарях.