Кайал для очей
У багатьох жінок у косметичці неодмінно знайдеться кайал. Але, далеко не всі про це знають, плутаючи цей косметичний засіб зі звичайним олівцем для очей. Для того, щоб цього не відбувалося, я поясню Вам чим відрізняється кайал від олівця і як ним правильно користуватися.
Звичайно, насамперед Ви зможете визначити кайал за нанесеним на ньому написом. Виробники ставлять на ньому маркування kajal чи khôl. Цей олівець відрізняється від звичайного, насамперед стрижнем. У нього дуже м'який, навіть можна сказати жирний стрижень. Ковзаючий по шкірі він залишає на ній чітку жирну лінію з насиченим рівним кольором.
Історія походження
Історію сучасного макіяжу сміливо можна починати зі створення першого прабатька кайла. У давнину засіб видобували способом змішування сурми, малахіту та галеніту. Давні красуні користувалися кайалом для очей ге лише у декоративних цілях, а й у практичних. Так вони захищали очі від шкідливого впливу палючого сонця та піщаних бур. Також вважалося, що чорний колір навколо очей захищає від злих духів.
Так, ще на зорі цивілізації засіб, дуже схожий на сучасний кайал, використовувався для проведення ритуалів у давньоафриканських племенах. Індійські жінки малювали кайалом бринді – крапки на лобі. Вважалося, що вони є захисним оберегом від пристріту. До речі, на зйомках фільму "Пірати Карибського моря" Джонні Деппу фарбували очі саме автентичним засобом, а не його сучасним аналогом.
Відмінності кайала та звичайного олівця
Олівці для очей у більшості випадків мають пудрову структуру, вони сухі. У кайала разом з тим структура м'яка та податлива. Чимось він нагадує олівець, призначений для губ. До речі, якщо Вам нема чим підвести губи, то Ви запросто можете використовувати з цією метою саме кайал.
М'якість кайала обумовлена тим, що основним його призначенням є промальовування слизових оболонок. Саме через це виробники часто додають до складу антисептики та інгредієнти на основі витяжок із рослин.
Коли потрібен кайал
Найчастіше кайал використовується для промальовування контуру вій з боку слизової оболонки. Якнайкраще цей засіб підходить для створення макіяжу в арабській стилістиці. Але це далеко не основна і, тим більше не єдина його функція.
Міжвійкове промальовування
Такий варіант підходить великооким красуням. Таке виконання забезпечує пронизливість та яскравість погляду. Візуально він трохи зменшує очі. Тому якщо від природи вони невеликі – користуватися кайалом саме так не варто.
Промальовування міжвійкового простору візуально додає густоти віям. Наносити кайал потрібно перед тушшю. Якщо ваш засіб білого кольору, його можна сміливо використовувати як основу для драматичного образу в макіяжі.
Спробуйте створити неймовірно красиві варіанти макіяжу за допомогою кайала, і Ви не пошкодуєте про це. Ми ж чекаємо на Ваші фотографії в коментарях.