Каучукова база під гель лак

Гель лак вже давно став улюбленим варіантом для всіх жінок, які роблять манікюр, люблять його і майстри. Які ж відмінності каучукового покриття від звичайного. Розглянемо нюанси цієї бази та її особливості.

Відмінні риси каучукової бази

kauchukovaja baza, baza na osnove kauchuka, baza dlja nogtej s kauchukom, kauchuk v sostave bazy dlja nogtej Практично покриття для нігтів з каучуку є тією самою базою . Але, ряд відмінних рис і якоюсь мірою переваг, які вона отримала завдяки наявності в ньому каучуку все ж таки помітний. По-перше, саме цьому компоненту база зобов'язана тим, що вона густіша за звичайну. По суті, саме ця густота і забезпечує каучуковій основі її особливі відмінні риси:

Процес вирівнювання нігтьової пластини стає простішим. Це особливо яскраво виражено на нігтях, з дефектами – горбками, хвилями, виїмками. База заповнює покриття рівномірно і цим полегшує роботу.

kauchukovaja baza, baza na osnove kauchuka, baza dlja nogtej s kauchukom, kauchuk v sostave bazy dlja nogtej Густа база не потрапляє на бічні валики. Це дозволяє покривати нею одразу кілька нігтів і всі одразу відправляти у лампу на просушування. Знову ж таки, економія часу.

Відмінно підходить для тонких нігтів, що відрізняються підвищеною ламкістю. Два тонкі шари каучукової бази сприяють зміцненню нігтів.

Еластичність каучуку не допускає розтріскування лаку, навіть якщо покриття носитиметься довго.

Виступає як захисний бар'єр від впливу шкідливих пігментних елементів, що знаходяться у різнокольоровому гель лаку.

Насправді прекрасні відблиски забезпечуються нанесенням топа. Проте ідеально рівна основа, яку створює каучукова база робить роботу набагато простіше. І ідеальний манікюр зможуть зробити навіть майстри манікюру - початківці. kauchukovaja baza, baza na osnove kauchuka, baza dlja nogtej s kauchukom, kauchuk v sostave bazy dlja nogtej

Густота бази не дозволяє їй збиратися у закінченнях нігтьових пластин. Після сушіння на нігтях не залишається лисин, як у випадку зі звичайними базами, де нанесення другого шару просто неможливе.

Стосовно термінів носіння обидві бази практично однакові та тримаються приблизно місяць. Також однаковий час полімеризації - 2 хвилини в ультрафіолетовій лампі та 30-60 секунд в лампі LED.

Нюанси роботи з каучуковою базою

У більшості випадків нюанси застосування каучукового покриття пов'язані з тим, що рідина густа та схильна до появи бульбашок. Щоб цього уникнути, застосовуючи рідину потрібно дотримуватись певних правил:

  • коли рідина не використовується, кришка має бути ретельно закрита;
  • флакон не повинен довго залишатися відкритим;
  • пензлик необхідно поміщати у флакон і діставати з нього акуратно, не роблячи різких рухів і не допускаючи загину ворсинок. kauchukovaja baza, baza na osnove kauchuka, baza dlja nogtej s kauchukom, kauchuk v sostave bazy dlja nogtej

Перш ніж приступати безпосередньо до покриття, потрібно подивитися, щоб на пензлі не було нічого зайвого. База повільно наноситься на нігтьову пластину. Перша крапля ставиться в центр нігтя, потім розпрямляється до кутикули та вільного краю. Кількість рухів при цьому має бути мінімальною.

Покриття нігтів базою також має свої особливості:

  • Для початку варто позбутися зайвого матеріалу на пензлику, щоб велика і густа крапля не впала на ніготь. kauchukovaja baza, baza na osnove kauchuka, baza dlja nogtej s kauchukom, kauchuk v sostave bazy dlja nogtej
  • Наносити базу необхідно тонким шаром, повільно, без різких рухів: спочатку ставимо пензель на центр нігтя, потім підсуваємо матеріал до кутикули та розтягуємо до вільного краю буквально в три торкання.

Загалом, якщо дотримуватись акуратності, то у користуванні каучуковою основою немає нічого особливо складного. Пробуйте та обов'язково поділіться з нами результатами у коментарях.