Історія нарощування вій

Більшість атрибутів сучасного стилю пройшли довгий і цікавий шлях, перш ніж закріпити свої позиції. Сьогодні пропоную поговорити про те, з чого почалася і як розвивалася історія нарощування вій.

історія наростання реністи, насту, решітки

Нарощування вій у 19 столітті

Ідея подовжити вії, і тим самим покращити свій зовнішній вигляд, не нова. Попри те, що методика нарощування ще не була розроблена в той час, багато книг та публікацій про моду говорили про неї вже давно. Наприкінці дев'ятнадцятого століття пропонували різні способи подовження вій. Модниці того часу обрізали кінчики вій, щоб стимулювати їх подальший ріст, використовували різні мазі та промивали вії сумішшю листя волоського горіха та води. У 1882 році в газетах стали з'являтися статті про те, що мешканки Парижа почали вшивати волоски на повіки, для ефекту довших і густіших вій.

історія наростання реністи, насту, решітки

Причому такі процедури відбувалися без будь-якої анестезії. Можливо, саме тоді з'явився вираз «краса вимагає жертв». :) Цей хворобливий "попередник" нарощування вій також висвітлювався у шотландських ЗМІ у 1899 році.

ispugalas

Нарощування вій 20 століття

В 1902 Карл Несслер, відомий перукар і винахідник, запатентував у Великобританії метод плетіння штучних вій і брів. 1903 року він уже продавав штучні вії у своєму салоні в Лондоні. До 1911 року вії дісталися і Канади та США.

Однак, як це часто буває, саме популярна культура призвела до ширшого використання накладних вій у цих країнах. У 1916 році режисер Д. У. Гріффіт працював над своїм фільмом "Нетерпимість" і хотів, щоб очі актриси Сини Оуен виділялися, а для цього потрібні були довгі гарні вії. Гріффіт уклав контракт із місцевим виробником перук, який сплів пасмо людського волосся через тонку марлю, а потім прикріпив смужки з віями до очей Оуен.

історія наростання реністи, насту, решітки

У міру вдосконалення техніки накладних вій вони стали дуже популярні в 1930-х роках, проте ближче до 1950-х років - коли культ сімейного життя та ідеальних домогосподарок досяг свого піку, тенденції краси стали більш природними, а накладні вії перестали користуватися особливою популярністю. Вони стали доступні виключно кінозіркам та знаменитостям.

Мода на накладні вії повернулася у 1960-х роках, коли нові матеріали та методи виробництва зробили нарощування вій доступним для всіх. У продажу з'явилися вії зроблені з норки, соболя, тюленя і навіть людського волосся, які могли дозволити собі більш привілейовані верстви суспільства, а також дешевші варіанти, зроблені із синтетичних матеріалів, таких як пластик.

історія наростання реністи, насту, решітки

Особливу роль у популяризації нарощування вій зіграла кумир на той час – модель Твіггі. Її сумний погляд з довгими ляльковими віями хотіли повторити всі модниці. Секрет Твіггі полягав у тому, що вона кріпила штучні вії не лише на верхню, а й на нижню повіку, що надавало образу особливої драматичності.

історія наростання реністи, насту, решітки

Нарощування вій у 21 столітті

В наш час вії стали ще популярнішими й доступнішими, відходячи від поняття «тренд», і перетворюючись на необхідність. Сучасне нарощування вій може виконуватись окремими волосками, або пучками, прикріпленими до натуральних вій за допомогою спеціального клею, і майже не мають обмежень у стилях і кольорах. Зараз можна зустріти навіть нарощування вій 12D, яке надасть по-справжньому драматичного вигляду вашим очам. Загалом вибір обмежується лише вашою фантазією. :)

історія наростання реністи, насту, решітки

Від старих методів та примітивних дизайнів, до сучасних стильних варіантів, нарощування вій – це дуже важлива частина індустрії краси, яка продовжує розвиватися та збільшувати свою популярність. Сподіваюся, моя стаття була для вас цікавою, будьте здорові й красиві! :)