Їстивний лак: манікюр, який хочеться з'їсти

Гель-лаки, лаки-спреї, покриття для нігтів, що змивається водою - індустрія засобів для манікюру зараз на піку свого підйому. Але це ще не все, затримайте подих, виробники приготували вам щось смачненьке - їстівний лак для нігтів!

syedobniy lak, lak kotoriy mozhno est, novinki nail industrii, vkusniy lak

Всі ми знаємо випадки з дитинства, коли охочим поласувати власними нігтями наносили суміш гострого перцю, щоб назавжди відбити це бажання. Двоє бізнес-партнерів, і, за сумісництвом, батьків вирішили створити лак для нігтів, який є повною протилежністю даному методу. Тепер ви можете купити їстівний лак для нігтів , який виправдовуватиме вашу шкідливу звичку гризти нігті.

syedobniy lak, vkusniy lak, lak dlya nogtey so vkusom

Першовідкривачі смачної новинки, Джош Крут та Одрі Амара , вирішили, що, оскільки їхні маленькі діти завжди намагаються з'їсти якусь непридатну в їжу річ, таку як, наприклад, лак для нігтів, слід створити лінійку засобів, які б зберегли свої функції покриття , але при цьому були б безпечними та не токсичними.

Моя дочка любить робити все сама, тому, коли вона побачила як я фарбую нігті, вона захотіла зробити те саме. Але коли я побачила склад лаку, навіть дитячого, я вирішила, що ніяк не можу так ризикувати.

Потрібні були місяці експериментів на кухні, щоб створити правильну формулу, але подружжя Амара, нарешті створили продукт "Kid licks" , з яким вони можуть без побоювання залишити своїх цікавих дітей наодинці. lak dlya detey, syedobniy lak, vkusniy lak, lak so vkusom

На відміну від звичайного лаку для нігтів, Kid Licks не має жодних токсичних інгредієнтів, таких як ацетон, формальдегід та толуол. Лаки не містять штучних пігментів і акрилових полімерів: частих інгредієнтів інших лаків для нігтів.

syedobniy lak, lak dlya detey, lak dla nodtey so vkusom

Дивно, але лаки цієї лінійки виготовляються виключно з органічних фруктів, овочів та рослин. Засновники бренду стверджують, що він такий безпечний, що підходить навіть для немовлят. Цей лак для нігтів не містить консервантів і повинен зберігатись у холодильнику після відкриття. Оскільки ці лаки є, по суті, їжею, їх термін придатності лише три місяці . Але автори стверджують, що це не проблема. Адже вони такі гарні, що будуть використані раніше ніж термін придатності добігає кінця!

Для мене Kid Licks не лише їстівний, органічний лак для нігтів, а спосіб життя, – каже Амара. Сподіваюся, наш продукт надихне людей цікавитися тим, що є у складі засобів, які вони використовують кожен день.

Kids lick виглядає як звичайний лак та висихає за п'ять хвилин. Він лягає матовим покриттям і має гарні, природні кольори. Оскільки цей лак для нігтів на водній основі, не потрібно використовувати рідину для зняття лаку. Його можна змити водою з милом, що робить його зручним для маленьких дітей. Ще крутіше, можна «з'їсти» його зі своїх нігтів. (І ось на цьому етапі йдуть нанівець усі спроби відучити людину гризти нігті, адже тепер це ще й смачно!) Безумовно, як і в кожного засобу, їстівний лак має і противників:

Цей світ стає все шаленішим з кожним днем. Цікаво, що буде далі! У той час як словосполучення «їстівний лак» звучить весело, я думаю, що просто некрасиво і нездорово облизувати пальці», – каже експерт нігтьового мистецтва Ніла Бапая.

Проте, надихнувшись успіхом подружжя Амара, китайські умільці створили лак для мережі фастфудів KFC з акцентом на актуальність для дорослих – зі смаком смаженої курки. Мені здається варто ще чекати щось на кшталт лаку для нігтів «до пива», чоловіки оцінили б :)

lak so vkusom kuricy, syedobniy lak, lak so vkusom, lak kotoriy mozhno syest

Про жіночі переваги теж не забули й тепер, завдяки новому ароматному лаку, можна насолодитися смаком Просеко без подальшого похмілля. Так, ви правильно прочитали, це легальний продукт, який на смак та запах зовсім як справжній ігристий алкогольний напій.

syedobniy lak, lak so vkusom vina, lak so vkusom prosekko

Лак був створений Британським сайтом знижок Groupon до Дня Матері, щоб запропонувати любителям Просеко блискучий, ігристий без калорій.

Треба визнати, що ідея їстівного лаку для нігтів дійсно цікава, але, як на мене, то трохи не практична, адже трапезувати своїми нігтями – це, як і раніше, шкідлива звичка та ознака поганого тону, до того ж регулярні зовнішні пошкодження можуть негативно позначитися на здоров'ї ваших нігтів. Красивий манікюр - прикраса будь-якої дівчини, а для їжі можна вибрати й щось цікавіше :)