Інтимна стрижка: забаганка чи буденність?

Існує досить багато технологій та засобів, які допомагають виглядати ідеально з голови та до кінчиків пальців. Тому й тема інтимних стрижок більше не здається такою далекою та ганебною.

Сучасна інтимна стрижка - це не лише аспект гігієни, але й чудова можливість створити гарну картинку там, де раніше це не уявлялося можливим та актуальним.

Виды интимной депиляции

Витоки культури інтимних стрижок

Такі стрижки почали набувати популярності у 60-х роках минулого століття, після активізації сексуальної революції, популярності бікіні та нудистських пляжів. У період змін і розкутості, дівчат більше влаштовувало просто їхнє оголене тіло, виділятися хотілося не тільки ззовні, а й там, куди не добирається погляд широкого загалу. Все починалося з досить елементарних стрижок, у формі чітких ліній, трикутників та сердець. У цьому методи депіляції теж різноманіттям не відрізнялися.

типы интимных стрижек

Варто зауважити, що коли мої нові клієнтки чують словосполучення «інтимна стрижка», їм відразу здається щось над екстраординарне, фігурні вензелі, стрази та різноколірні фарбування на інтимних місцях. Але насправді існує певний різновид інтимної стрижки «бразиліана», яка передбачає повністю гладку поверхню шкіри в таких місцях.

На даний момент стиль інтимної зачіски організовується лише польотом людської фантазії.

Що вам знадобиться для стрижки?

Якщо ми плануємо зробити фігурну інтимну стрижку, то нам потрібно:

  • Дзеркало
  • Шаблон форми стрижки
  • Косметичний олівець для промальовування контурів
  • Гребінець
  • Ножиці
  • Бритва чи тример
  • Антисептик

Тривалий час з інструментів використовувалися лише бритва та ножиці. Але, попри зручність їх експлуатації, на практиці переваг небагато: волосся в інтимних зонах швидко відростає, а також є високий ризик порізів та алергічної реакції.

Який спосіб видалення волосся вибрати?

девушка выбирает способ депиляции

Стандартне голення. Найзвичнішим для більшості жінок способом видалення небажаної рослинності, як і раніше, є голення.

Переваги: дешевизна, мінімальні витрати часу.

Недоліки: ймовірність врослих волосів, алергічних реакцій та порізів.

Депіляційний крем. Цілком прийнятний спосіб позбутися волосся.

Переваги: Швидкість та неможливість порізатися.

Недоліки: Не 100% видалення, волосся дуже швидко відростає, ймовірність алергічної реакції шкіри.

Шугаринг. Видалення волосся за допомогою цукрової пасти.

Переваги: процедура безболісна, волосся росте повільніше, важко поранитися.

Недоліки: не зручно робити самій собі.

Але я хотіла б детальніше розглянути спосіб, який я вибираю для себе і наполегливо раджу своїм клієнткам:

Воскова депіляція

Багато дівчат помилково віддають перевагу шугарингу перед восковою депіляцією, вважаючи що ця процедура більш болісна. Насправді все залежить від технології, і воску який ти використовуєш у роботі.

Депіляцію зони бікіні, через певну структуру волосся, рекомендується виконувати тільки твердим, гарячим, гранульованим, або, як його ще називають, плівковим воском.

При розігріванні такий віск стає сумішшю із консистенцією рідкої сметани, що дозволяє йому добре лягати на поверхню шкіри. Волосся як би «потопає» в цій консистенції, і, після застигання (на це йде в середньому 30-50 секунд), легко видаляється. Для розігрівання воску майстри зазвичай використовують спеціальний воскоплав, але серед моїх колег були випадки використання та альтернативних методів, таких як водяна баня.

Воскоплав, шпатели, ленты

Болісні відчуття та почервоніння при використанні такого методу воскової депіляції значно менші, ніж під час шугаринка, або використання воску в картриджах.

Интимная депиляции, глубокая депиляция

Ще однією цікавою особливістю, якою я хотіла б з вами поділитися, є зв'язок росту волосся і фаз Місяця. Так-так, ви не помилилися, саме фаз Місяця;) За час моєї більш ніж десятирічної практики роботи, я і мої клієнтки змогли переконатися у їх взаємозв'язку з депіляцією. Якщо зробити інтимну стрижку під час фази місяця, що росте, то волосся відростає з шаленою швидкістю, чим наближає нашу наступну зустріч.

Але якщо зробити депіляцію під час спадаючого Місяця, то до наступного сеансу депіляції може пройти близько 5 тижнів.

Фазы луны, рост волос

Сподіваюся, моя інформація була вам цікавою та корисною.

Будьте гарними у всіх місцях!)