Інтимні стрижки для чоловіків

І з погляду гігієни, і з погляду краси інтимні стрижки не є виключно жіночою прерогативою, і стежити за зоною бікіні сильна половина людства повинна не менш ретельно, ніж слабка.

Intimnaja strizhka, strizhka v zone bikini, muzhskaja intimnaja strizhka, volosy v pahu u muzhchin Для того, щоб доглянутість лобка порадувала не тільки чоловіка, але і його супутницю, необхідно дотримуватися кількох зовсім нескладних правил, вибирати найбільш підходящі пристосування і, звичайно ж, стежити за модними трендами.

Історія

Якщо стежити за історичними змінами модних віянь в області чоловічих інтимних стрижок, то можна відзначити помітну тенденцію зв'язку між ними та стайлінгом для брів і бороди. Тобто коли на обкладинках модних журналів сяють мачо з густою рослинністю на обличчі, то і в інтимній зоні допускається «природний безлад». Якщо з обкладинок дивиться чоловік з ідеально поголеним обличчям, від інтимної зони мода вимагає того ж. Intimnaja strizhka, strizhka v zone bikini, muzhskaja intimnaja strizhka, volosy v pahu u muzhchin

І ось сьогодні, як у питаннях жіночої рослинності на тілі, так і, відповідно, в чоловічій інтимній моді знову перемагає прагнення до натуральності. Це, до речі, вже змусило багатьох жінок, та й чоловіків теж перестати позбуватися волосся під пахвами, на руках, ногах і в паху. Підтвердження цьому можна знайти у популярному Інстаграмі, куди виставляють свої фото досить відомі моделі.

Такий вільний погляд на питання пахового волосся ставить чоловіків перед вибором – захотів – поголив повністю, захотів – трошки підправив, надав форму та готово. Щоправда, якщо вірити інтернет-опитуванням на задану тему, близько 50% жінок все-таки воліли б побачити в зоні бікіні свого чоловіка стрижку.

Стильні інтимні зачіски для чоловіків

Як не дивно це звучить, але загалом між чоловічими та жіночими інтимними стрижками відмінностей практично немає. Мало того, під шортиками брутального мачо цілком можна знайти виголене серце або квіточку. Хоча, чого приховувати, більшість із представників сильної статі воліють обирати простіші варіанти. Intimnaja strizhka, strizhka v zone bikini, muzhskaja intimnaja strizhka, volosy v pahu u muzhchin

Натуральність

Звичайно, певна частина чоловіків категорично не бажає змінювати себе, вважаючи цю справу зовсім не чоловічою. Але саме їм слід пам'ятати про те, що буйна рослинність навколо пеніса сподобається далеко не кожній партнерці.

Під підлітка

Частина представників чоловічої статі не надто заморочуються з приводу стрижки в зоні бікіні та обирають для себе стиль а-ля підліток, просто виголюючи лобок. Тобто виконують те саме гоління, як з вусами та бородою. Але тут не варто забувати про можливі проблеми – йдеться про врослі волоски та необхідність регулярного повторення процедури, щоб уникнути появи жорсткої та неприємної на дотик щетини.

Смужка

Стайлінг у вигляді однієї невеликої смужки подобається як чоловікам, так і їхнім супутницям. Це дозволяє жінкам бачити рослинність поблизу геніталій і розуміти, що мають справу з дорослим чоловіком. Чоловіки в той самий час отримують не лише доглянутий зовнішній вигляд, але й візуально подовжену чоловічу гідність.

Трикутна форма

Форма з трьома кутами була і залишається як чоловічою, так і жіночою класикою в інтимних стрижках. Пропорції та розташування кутів можна вибирати самостійно. За будь-якого рішення трикутник буде виглядати натуральним і акуратним. https://pilochka.ua/muzhskaya-depilyaciya/

Креативні варіанти

Експериментувати із зоною бікіні люблять не лише молоді дівчата, а й хлопці. Тут, як кажуть, межі для польоту фантазії немає – стрілки та вищезгадані серця, хрестики, ініціали, символи чи смайлики. Найсміливіші та найкреативніші можуть дозволити собі навіть стрази, гліттер або фарбування. Для інтимної зони навіть випускають спеціальні, безпечні для здоров'я барвники. З їх допомогою лобкова рослинність може бути пофарбована в найсміливішу і найрізноманітнішу палітру кольорів аж до яскравої фуксії, срібла, золота або яскравих неонових відтінків. https://pilochka.ua/muzhskaya-depilyaciya/

Так що вирішувати чоловіки, звичайно ж, Вам. А що стосується самої стрижки – Ви можете зробити її самостійно. Якщо ж хочеться чогось яскравішого та сміливішого – Вам у салон до персонального інтимного перукаря. У Вас є власні міркування щодо цього? Діліться з нами своїми думками у коментарях.