Інтимна депіляція чоловікам

Багато хто, напевно, думає, що депіляція зони бікіні – це виключно жіноча прерогатива. Але думка ця помилкова. І тепер, депіляцію інтимної зони роблять не лише бодібілдери чи представники шоу-бізнесу.

depiljacija muzhchin, muzhskaja depiljacija, zona bikini u muzhchin, muzhskoe bikini, intimnaja depiljacija muzhchin

Зараз це цілком звичайна процедура для кожного чоловіка, який поважає себе. Але, не варто думати, що депіляція зони бікіні – це інноваційне рішення XXI століття – історія чоловічої депіляції налічує тисячоліття.

Історичні передумови

Вважається, що батьківщиною чоловічої депіляції був Стародавній Схід. Саме жителі Греції почали видаляти зайву рослинність із тіла з міркувань краси. Також ними керувало бажання бути схожими на грецьких богів, які є втіленням чоловічої краси у статуях із каменю. depiljacija muzhchin, muzhskaja depiljacija, zona bikini u muzhchin, muzhskoe bikini, intimnaja depiljacija muzhchin

Також епіляцію не нехтували й гладіатори Стародавнього Риму. Головним аспектом їхньої краси є гладка шкіра, яку іноді для того, щоб боєць виглядав більш привабливим на арені натирали спеціальними маслами. Тоді м'язи під шкірою гладіаторів виглядали дуже сексуально, підкреслюючи при цьому їхню силу та витривалість.

До речі, боролися на той час із зайвою рослинністю вельми варварським способом. Волоски накручувалися на досить товсті нитки та різко висмикувалися. Такий звірячий спосіб для наших сучасників виглядає жахливо, але на той час інших варіантів не передбачалося.

Сьогоднішні дні

В наш час про необхідність виконувати депіляцію інтимної зони чоловікам не говорить лише лінивий. Навіть сексологи вважають, що епіляція на паху перетворює предмет гордості всіх чоловіків на привабливий для жінок інтимний інструмент. Наразі косметологічна індустрія пропонує численні техніки, які допомагають чоловікам зберігати акуратний вигляд своєї інтимної зони. depiljacija muzhchin, muzhskaja depiljacija, zona bikini u muzhchin, muzhskoe bikini, intimnaja depiljacija muzhchin

Вони не тільки допомагають швидко та безболісно видалити волосся із зони бікіні, але й мають численні додаткові переваги. Насамперед йдеться про:

  • естетику;
  • гігієну;
  • візуальний ефект.

Естетичні плюси

Коли в зоні глибокого бікіні відсутнє волосся, це значно додає чоловічої сексуальності. Зараз навіть за даними соціологічних опитувань наголошується на тому, що все більша кількість дівчат не любить коли у чоловіків під плавками виявляється «підвищена кудлатість». краса в зоні бікіні

Переваги щодо гігієни

Небажані волоски в зоні чоловічого бікіні роблять цю зону бікіні чоловіка ідеальним місцем для накопичення патогенних бактерій та їх розмноження. Це часто призводить до появи неприємного запаху і зниження якості гігієнічних процедур, що виконуються навіть у тих випадках, коли чоловіки регулярно відвідують душову кімнату. depiljacija muzhchin, muzhskaja depiljacija, zona bikini u muzhchin, muzhskoe bikini, intimnaja depiljacija muzhchin

Візуальні ефекти

Після виконання депіляції візуально чоловіча гідність значно виграє у розмірах. До речі, саме велика кількість волосся, що оточує чоловічі геніталії, може візуально зменшувати навіть пеніс середньостатистичних розмірів. Цей недолік дуже легко виправляється з допомогою депіляції.

Так що, дорогі наші чоловіки - переставайте соромитися і швиденько приступайте до позбавлення від небажаної рослинності в зоні бікіні. Фото ми від Вас, звичайно ж, вимагати не стаємо, але своїми враженнями від обраної Вами методики депіляції поділіться з нами в коментарях.