Інструменти для манікюру та педикюру

Навчати дівчаток догляду за нігтями починають у віці 5-6 років. І справа полягає не в модному манікюрі, а в грамотному догляді. Зона кутикул виглядає красиво, поверхня має приємний вигляд, вільні частини нігтьових пластин чисті, а підгризені кінці назавжди зникають із дівочого життя.

manikjurny nabor, nozhnicy dlja manikjura tvizer

Під керівництвом мами майбутні леді починають дізнаватися, що для правильного догляду за нігтями потрібен манікюрний арсенал. Досягаючи пубертатного періоду, вони вже самостійно доглядають руки та ноги, часто користуючись маминими наборами.

Повнолітня дівчина фундаментально озброєна знаннями щодо інструментів догляду за зовнішністю і вже може передавати знання молодшому поколінню. Отак і з'являються справжні жінки, від волоска до кінчиків нігтів!

Основні інструменти для манікюру

 1. Ножиці

manikjurny nabor, nozhnicy dlja manikjura tvizer

 • Для видалення кутикули. Цей варіант використовують все рідше. Зараз багато жінок віддають перевагу необрізному манікюру з пом'якшенням і подальшим відсуненням наростів на лунці дерев'яною паличкою. Однак для бажаючих скористатися механічним методом боротьби з кутикулою радимо підбирати продукцію із термічно зміцненої сталі. Виріб має достатній просвіт, щоб зрізати кутикулу, без розтягування.

Незвичайним, але вже ставшим популярним аксесуаром є твізер. Це пінцет, на краях якого є леза. Також у роботу залучається й «ластівчин хвіст», що має роздвоєння мініатюрних лез, яким користуються при зрізанні задирок і кутикул.

manikjurny nabor, nozhnicy dlja manikjura tvizer

Шабер - ще один інструмент, здатний підняти зайві нарости в прикореневій зоні та відсунути назад. Якщо вони поєднані в один виріб, то називаються пушером. А очистити лунковий сегмент від пилу, бруду та механічної обробки допоможе кюретка.

 • Для підрізання нігтів. Ширші вироби пропонуються з прямими кінцями (для підстригання твердих нігтів) та округлими. Дітям підійдуть аналоги з не гострими кінцями, розроблені спеціально для цієї вікової категорії.
  1. Кусачки – це щипчики для підрізування нігтів. Є й зручний кишеньковий варіант під назвою "кніпсер".

  manikjurny nabor, nozhnicy dlja manikjura tvizer

 1. Пилочки застосовують для надання підстриженим нігтям бажаної конфігурації та очищення верху нігтя. Чим вищий ступінь абразивності, тим більш щадну обробку можна проводити. Є пилочки для нарощених та натуральних нігтів. Найжорсткіші підпилюють акрилові нігті, а м'які бафи застосовують для формування природного блиску. За формою вони бувають овальні, кутові та брускові.

manikjurny nabor, nozhnicy dlja manikjura tvizer

За матеріалом пилки поділяють на металеві (внаслідок алмазного напилення користуватися ними потрібно з обережністю, щоб уникнути розшарування нігтів), керамічні (дуже дбайливо обробляють нігті) та скляні (ними можна користуватися без обмеження). Менш відомими, але дуже функціональними є лазерні варіанти. Вони здатні одночасно проводити підпил у різних напрямках. У наборі у кожної дівчини має бути 2-3 пилки з різним абразивом.

Що потрібно для педикюру

 1. Ножиці. Прямі леза вибираються ширшими, ніж у манікюрних виробах. Якісне заточування полегшує робочий процес, запобігаючи сильному натисканню та закушуванню нігтів.

manikjurny nabor, nozhnicy dlja manikjura tvizer

 1. Пилка (терка) для стоп ніг. Її призначення - видалити ороговілі нашарування шкіри, повернути гладкість і природний колір п'ятам.

- Роликовий варіант найбільш зручний, оскільки використовує енергію струму чи акумуляторних батарей. Частина, що обертається з абразивом, має глибокий вплив, тому таким інструментом краще користуватися не частіше 1 разу на тиждень-два.

manikjurny nabor, nozhnicy dlja manikjura tvizer

 • Алмазна пилка зі сталі. Використання декількох видів абразивного напилення дозволяє вибрати найкращу річ (залежно від стану п'ят). Крім очищення від старих клітин, інструмент здатний полірувати шкіру.

 • Салонні. Найчастіше використовується майстрами, але можна придбати й для особистого користування. Декілька режимів роботи електричного пристрою допоможуть впоратися з мозолями, натоптишами. Натуральний матеріал не нашкодить шкірі, а при постійному застосуванні дозволить значно покращити зовнішній вигляд стоп.

 • Крім плоских та роликових варіантів, є двосторонній аналог. З одного боку на ньому є пемза або металевий рашпіль, що видаляють стару шкіру, а з іншого - поверхня з дрібною наждачкою.

manikjurny nabor, nozhnicy dlja manikjura tvizer

 • Розподільник для пальців. Пристосування застосовується для зручнішого контакту та його функціонал полягає у відділенні пальців один від одного.

 • Більшість процедур з догляду за руками та ногами проводиться після водних процедур, тому косметична індустрія подбала про випуск місткостей для манікюрних та педикюрних ванн.

  manikjurny nabor, nozhnicy dlja manikjura tvizer

  Чоловікам такий асортимент може видатися надмірним. Але, шановні чоловіки, ви ж хочете бачити свою «половинку» доглянутою та привабливою? А це – не дар природи, а непомітна, проте регулярна робота над своєю зовнішністю. Не забороняйте своїм дамам купувати інструменти для манікюру та педикюру, які так потрібні кожній жінці!