Індійський стиль нігтів

Якщо ви бачили, як красиво і ретельно розписують руки індійські жінки, то маєте уявлення про цю східну красу та мистецтво мехенді (нанесення зображень за допомогою хни). Наші дівчата, яким імпонує це мистецтво, також успішно освоюють мистецтво прикраси нігтів.

1

Менді - від слова "хна"

В інших країнах розфарбовувати хною руки, груди, спину, ноги, нехай навіть це буде справжній художній шедевр, наважаться одиниці. Робота займає кілька годин, а знадобиться це хіба що на вечірці. Зате нігті прикрасити може дозволити собі будь-яка дівчина. Хною добре фарбувати шкіру, але для нігтів застосовують лаки.

Орнаменти мають одну особливість: у кожному зображенні є природний фрагмент. Індійські майстрині нейл-арту поєднують малюнки квітів, стебел, птахів з геометричними фігурами, що мають кути. Спрощені менді-фрагменти відтворюють трьома способами. Робота зі створення симетричних малюнків на нігтях вручну – дуже кропітка. Тим, у кого це погано виходить чи не хочеться витрачати багато часу на створення манікюру, пропонується стемпінг

Stamp

У продажу є спеціальні пластини, на які нанесений малюнком трафаретом. Знадобиться протерти спиртом композицію, що сподобалася, нанести на неї лак, швидко зняти надлишки скраппером, вмочити туди штампик з набору і зробити на нігті підготовлений малюнок. Для більш спрощеної процедури модниці використовують наклейки-слайдери, проте тут треба буде згодитися з тим коліром основи та візерунка, який буде у продажу.

Якщо вам здасться нудним один малюнок з прямими або хитромудрими лініями, прикрасьте нігтики бісером або стразами. З таким оформленням довго не походиш, тому використовуйте його для святкових випадків. Не рекомендується цей манікюр, якщо ви працюєте в компанії, де є суворий підхід до зовнішнього вигляду співробітників.

Фото 3

Техніка виконання

Класичні відтінки для індійського арту – бежевий (колір шкіри) та контрастно темний. Для закріплення потрібно коричнево-червоний лак, якщо хочете скопіювати східну оригінальність. Тим, хто бажає отримати яскраву основу (блакитну жовту, салатову), фінішним шаром послужить безбарвний лак. Дотсом зручно наносити крапки, а голкою – лінії.

Довідка: дотс є невеликою паличкою, що має один або два кулькоподібні наконечники. Використовується для отримання кружків та точок різного діаметру. Особливість інструменту така, що спочатку він ставить великі точки, а якщо не оновлювати на кульці шар лаку, крапки виходять меншого діаметра.
  1. Як і за звичайного манікюру, спочатку нігті слід підготувати. Пилочкою коригують бажану форму, кутикулу не зрізають, а відсувають, завдаючи розм'якшувальний засіб.
  2. З нігтів пилкою-бафом видаляють природний блиск.
  3. Після знежирення пластини наносять прозору основу.
  4. Весь ніготь фарбується тілесним лаком. За бажання можна обрати яскравий тон.
  5. Після висихання кінцем дотса ставляться крапки у вибраному напрямку. Їх можна ставити по дузі поруч із кутикулою, у вертикальному чи похилому положенні.
  6. Потім проводяться лінії сегментної дуги. За бажанням знову можна розташувати точки, навколо яких легше проводити криві лінії.
  7. Завершує роботу фінішний лак. Після його висихання любителям яскравих акцентів пропонується розмістити камінчики та бісер.

Менді

Манікюр у стилі мехенді відмінно виглядатиме як на коротких, так і на довгих нігтях.

Особливості розпису нігтів в індійському стилі

Шанувальникам етномотивів та стилю бохо обов'язково варто спробувати менді-манікюр. Цей вид нейл-арту зробить руки більш виразними, привертаючи до них увагу. Він має й певні переваги:

  • Для нанесення мехенді достатньо нігтів середньої довжини та коротких. На довгому ложі можна розмістити виразніший малюнок.
  • Малюнок робиться на день, тиждень, місяць - поки не набридне. Далі можна випробувати щось інше або зупинитись на цьому стилі, зробивши складніше зображення на нігтях.
  • Для індійського арту не важливий вік. Ви можете бути підлітком, молодою дівчиною або старшою жінкою. А якщо вірите у східні передбачення, то обов'язково маємо спробувати цей вид оформлювального мистецтва, щоб спробувати залучити удачу та щастя у своє життя.

Дивлячись на візерунки Менді, відчуваєш щось казково-містичне. Відчуй себе індійською нареченою, красунею, перед якою схиляється сильна стать, непересічною особистістю, що прикрасила себе прекрасними візерунками. Незабаром літо, а це означає, що можна блиснути мотивами з Південної Азії не лише на нігтях, а й на тілі.