Імплантати – новий напрямок бодімодифікації

Традиція максимально сильно змінювати свою зовнішність міцно-міцно увійшла до нашого життя. Пірсингом, шрамуванням та тату вже нікого не здивуєш. Звичними стали й мікродермали. Але людям хочеться чогось ще більш незвичайного і навіть шокуючого. Зараз ми поговоримо про імпланти.

implantaty, vzhivlenie implantatov, modifikacii tela, izmenenia tela Для тих, хто боїться прикрашати своє тіло в екстремальний спосіб через больові відчуття, можемо сміливо сказати, що страх цей абсолютно марний. Зараз пірсери мають у своєму арсеналі велику кількість якісних анестетиків, які цілком здатні позбавити Вас від болю. Крім цього якщо рівень професіоналізму майстра досить високий і Ви точно дотримуватиметеся всіх його рекомендацій – все буде добре і бодмод принесе Вам суцільне задоволення.

implantaty, vzhivlenie implantatov, modifikacii tela, izmenenia tela Звичайно, ми не пропонуємо Вам кардинально змінювати своє тіло та повторювати «подвиг» автора проекту «Чорний прибулець». Хоча, як співається у відомій пісні – моє тіло, моя справа і тут все залежить від особистих уподобань. І те, який саме бодмод ви виберете, залежить особисто від вас.

Перш ніж приступити до будь-яких модифікацій свого тіла, бажано вивчити всю наявну на тему інформацію, підібрати оптимально підходящий для себе варіант і, звичайно ж, знайти професійного майстра, який має достатній досвід роботи й може забезпечити гарантований результат. implantaty, vzhivlenie implantatov, modifikacii tela, izmenenia tela

Якість роботи майстра надзвичайно важлива, оскільки самі собою імпланти – це сторонні тіла об'єкти, з допомогою яких майстер змінює рельєф тіла. Їх вводять під шкіру хірургічним шляхом. Тому сам процес цілком схожий з медичною операцією, і підходити до його виконання необхідно надзвичайно серйозно. Тільки так новонабуті «ріжки» або «щупальця» не завдадуть Вам неприємностей. До речі, нарощування різноманітних виступів – це не єдине, що можна зробити за допомогою такої технології. implantaty, vzhivlenie implantatov, modifikacii tela, izmenenia tela

Крім них можна, наприклад, намагнітити свій палець і дивувати друзів і знайомих своїми «пара нормальними здібностями». Щодо методики впровадження імплантатів, то пірсери використовують дві технології:

  • повністю покриті шкірним покривом елементи - субдермали ;
  • елементи, що мають над шкірою спеціальні виступи – штифти, що дозволяють закріплювати та відкріплювати різноманітні накрутки – трансдермали. implantaty, vzhivlenie implantatov, modifikacii tela, izmenenia tela

До речі, якщо з часом імплантат набридне або Вам знову захочеться чогось новенького, фахівець з пластичної хірургії допоможе зняти вживлений елемент і зробити так, щоб шрам, що залишився, був максимально непомітним.

А як Ви ставитеся до вживлення в тіло сторонніх елементів? Чи погодилися б прикрасити себе таким ризикованим способом? Розкажіть нам у коментарях.