Іхтіоз – історія з життя

Процедура педикюру знайома всім - регулярне і ретельне видалення зі шкіри частинок, що ороговіли. Але є люди, яким доводиться виконувати цю процедуру з усім тілом і причина цього – іхтіоз.

Причини появи та лікування

ihtioz, zabolevanie ihtioz, ihtioz на lice, ihtioz на tele, ihtioz u cheloveka Іхтіоз на сьогодні вважається захворюванням невиліковним. Стан хворих можна лише трохи покращити, так само можна і знизити прогресування захворювання та трохи покращити якість життя. Найскладнішим етапом є діагностування патології. Найчастіше його плутають з іншими дерматозами, що виліковуються і, відповідно, призначають неправильне лікування. Це, своєю чергою, здатне призвести до погіршення стану шкірного покриву та його інфікування. ihtioz, zabolevanie ihtioz, ihtioz на lice, ihtioz на tele, ihtioz u cheloveka

Оскільки світова медична практика ще не знає способів лікування та тим більше запобігання виникненню цієї генної мутації терапія іхтіозу суто симптоматична. Вона спрямована на лікування інфекційних проявів та запальних процесів.

Особливості життя з іхтіозом

Люди з іхтіозом зобов'язані піклуватися про свою шкіру в сотні, а то й тисячі разів більше, ніж усі інші. Про депіляцію їм і думати нічого, а педикюр вони повинні виконувати по кілька разів на тиждень. При цьому йдеться не тільки про ступні та п'яти, а й про все тіло цілком. І сама собою процедура для хворих набагато складніше, ніж для всіх людей. ihtioz, zabolevanie ihtioz, ihtioz на lice, ihtioz на tele, ihtioz u cheloveka

А вся річ у тому, що їхня шкіра не сприймає воду. Не те щоб зовсім не сприймає – у воді люди почуваються досить комфортно. Але факт того, що висихаючи, шкіра зовсім не здатна утримувати в собі вологу - вона починає жахливо стягуватися і знову розтріскуватися.

Хворі на іхтіоз люди, як би це не здавалося дивним, навіть винаходять цілі схеми для того, щоб якнайменше бруднитися. Адже і звичне для всіх навколо щоденне вмивання чи миття рук – для них теж величезна проблема. Тому вони ніколи не приймають душ і не відвідують басейни. Про солярії взагалі не може бути й мови. ihtioz, zabolevanie ihtioz, ihtioz на lice, ihtioz на tele, ihtioz u cheloveka

Після миття до шкіри неможливо торкнуться - від найменшого дотику вона болить як обпечена. І тут настає час чергового випробування – пересилюючи біль, доводиться натирати її спеціальними кремами з високим вмістом жирів та сечовиною.

Це крем дуже щипається, тому що в його складі міститься кислота, однак, виходу немає без цієї процедури не обійтися ніяк. А мазатися ним доводиться, як то кажуть «від хвоста і до вух». ihtioz, zabolevanie ihtioz, ihtioz на lice, ihtioz на tele, ihtioz u cheloveka

Недоступна для людей з іхтіозом депіляція та гелевий манікюр, він просто не тримається у них на нігтях. Що стосується косметики, то нею вони зовсім не користуються, оскільки передбачити її вплив на шкіру неможливо.

Звичайно ж, люди з іхтіозом дуже сподіваються на те, що медицина все-таки знайде способи лікування. Але поки що всі вони навчилися жити із захворюванням і радіти життю. Успіхів їм!