Ідеальна форма чоловічих брів

Сучасні чоловіки також старанно стежать за своєю зовнішністю. До комплексу необхідних процедур входить і корекція брів. Звичайно ж, для цього краще звернутися до досвідченого бровиста.

brovi, korrekcija brovej, korrekcija brovej muzchinam, muzhchiny u brovista, muzhskaja forma brovej Але, чоловікам, які вже не вперше виконують таку процедуру і мають деякий досвід – безперечно, стануть у пригоді рекомендації, викладені в цій статті.

Насамперед ще перед початком корекції слід визначитися з формою брів. До речі, багато езотериків говорять про те, що вона безпосередньо пов'язана з характером людини. Але повернемося до визначення меж. Воно відбувається у кілька етапів: brovi, korrekcija brovej, korrekcija brovej muzchinam, muzhchiny u brovista, muzhskaja forma brovej

Олівець або ручку прикладають до брови таким чином, щоб один кінець рівної лінії збігався з правою ніздрею, а другий кінець був нарівні з внутрішнім куточком ока (звісно, теж правого). Якщо на переніссі за межами цієї лінії помітні волоски, то вони на 100% зайві й можна сміливо їх вищипувати.

Після того, як справа зроблена, потрібно провести верхнім кінцем ручки в праву сторону. Нижня частина ручки повинна залишатися нерухомою. Ця точка і позначатиме закінчення правої брови. brovi, korrekcija brovej, korrekcija brovej muzchinam, muzhchiny u brovista, muzhskaja forma brovej

Лінія зламу брови визначається аналогічним чином. Ручка або олівець поміщається у напрямку від правої ніздрі та по центру ока там, де вона перетинається з бровою та знаходиться лінія зламу. Залежно від локації та власних вподобань її можна дещо змістити. Це зробить брову «м'якшою».

Процедура корекції

Точно визначивши необхідну форму брови можна сміливо приступати до корекції. Бажано попередньо знежирити та продезінфікувати брови. Для цього використовується будь-який спирт, що є під рукою. brovi, korrekcija brovej, korrekcija brovej muzchinam, muzhchiny u brovista, muzhskaja forma brovej

Всі Ваші дії мають бути повільними, акуратними та осмисленими. Надмірна захопленість або азарт при виконанні процедури можуть залишити ваші брови лисими.

Фахівці рекомендують перед початком процедури розчесати брови за напрямом їх природного росту за допомогою спеціальної щіточки – це спростить виконання роботи. Крім цього, розчесані бровинки не будуть ламатися навпіл, що дуже характерно саме для чоловічих брів. brovi, korrekcija brovej, korrekcija brovej muzchinam, muzhchiny u brovista, muzhskaja forma brovej

Працювати пінцетом варто лише по нижньому краю брови. Зверху розміщено безліч «сплячих» волосин, які Ви ризикуєте розбудити саме вищипуванням. Та й шкіра на лобі відрізняється підвищеною чутливістю. Висмикувати волоски потрібно різкими рухами, захоплюючи їх максимально близько до основи кореня.

Якщо у Вас все вийшло на 5 з плюсом – вітаємо та чекаємо на фото Ваших брів у коментарях.