Ідеальна форма бороди

Багато чоловіків страждають питанням - як підібрати відповідну форму бороди, виглядати стильно, модно і красиво. І, якщо про форму брів чи нігтів не говорив лише лінивий, то про бороду написано не так уже й багато. Я вирішила виправити цю помилку та розповісти, як чоловікові вибрати ідеальну форму для своєї бороди.

Boroda, форма borody, stil' borody, stil'naja boroda, vybor formy borody

Все залежить від форми обличчя

Як і у випадку з бровами – вибираючи форму бороди, насамперед потрібно відштовхуватися від форми обличчя. Усього розрізняють чотири базові форми:

  • квадрат;
  • овал;
  • прямокутник;
  • коло.

Для того, щоб підкреслити переваги кожної з них, прислухайтеся до моїх порад.

еспаньйолка

Квадратне обличчя та еспаньйолка

Квадратне підборіддя з жорсткими загостреними лініями передбачає деяке їх згладжування. У будь-якому разі різка квадратна борода тут буде недоречною. Ідеально в такому випадку виглядатиме еспаньйолка. Волосся, залишене біля рота, плавно переходить у вуса, залишаючи при цьому щоки ідеально гладкими. Така борода позбавить Ваше обличчя від незграбності та подарує неповторний стильний образ.

Кругле обличчя – борода Бальбо, квадрат, якір та борода Ван Дайка

На відміну від попереднього випадку, круглому обличчю часто не вистачає чоловічої рішучості. Щоб дізнатися, чи кругле у Вас обличчя, зверніть увагу на співвідношення довжини обличчя з шириною Ваших вилиць. До речі, і у підборідді при цьому можуть бути помітні закруглені лінії. Найкращим варіантом для круглого чоловічого обличчя визнані загострені борідки й тут є відразу кілька варіантів:

Boroda, форма borody, stil' borody, stil'naja boroda, vybor formy borody

Ван Дайк - на перший погляд, нагадуючи еспаньйолку, вона не тільки повністю покриває підборіддя, а й поєднується з вусами.

Форма якоря – передбачає наявність вусів та їх симетричний повтор на підборідді. Для створення правильного контуру потрібно визначитися з контуром волосся, що росте на підборідді й покриває верхню губу і тільки потім начисто голити рослинність, що залишилася.

Овальне обличчя – легка непоголеність та борода вікінга

Якщо ширина вилиць більша за довжину обличчя – форма його у Вас овальна. Багато хто називає її ідеальною для чоловіків – до такої форми підходить будь-яка борода. У будь-якому випадку чоловік виглядатиме стильно. Якщо Ви не бажаєте витрачати багато часу на догляд за бородою – оберіть легку неголеність. Ідеальна довжина для неї – 1-3 мм.

Boroda, форма borody, stil' borody, stil'naja boroda, vybor formy borody

Прямокутне обличчя - «качиний хвіст», хіпстерстер або борода шкіпера

Не варто додатково подовжувати обличчя, тому підійдуть такі варіанти досить широкої бороди. Але тут, з густою та довгою бородою, потрібно звернути увагу і на стрижку. Boroda, форма borody, stil' borody, stil'naja boroda, vybor formy borody Волосся має бути коротшим – це допоможе візуально підкреслити риси обличчя і «не перевантажити його».

Звичайно ж, найкраще для догляду за бородою та підтримки її стильної форми підійде спеціальний тример. Швидше за все, створення ідеальної форми бороди спочатку буде досить складним. Однак, вже незабаром Ви наб'єте руку і справлятиметеся з поставленим завданням без проблем. Головне, не боятися, а ми, як завжди, чекаємо на Ваші фотографії в коментарях.