Грибок нігтя - лікування алоє

Багаторічна рослина з м'ясистим зеленим листям відома всім та й росте практично в кожному будинку. Його унікальні властивості відомі споконвіку. Відмінно рослина допомагає у боротьбі з грибковими ураженнями нігтів . Як правильно його використати я зараз і розповім.

gibok nogtej, leechenie gribka alok, sok alloe ot gribka, aloe v lechenii mikoza, mikoz, lechenie mikoza aloe, stoletnik

Лікування від мікозу та зміцнення нігтів

М'ясисте листя алое може вилікувати мікоз будь-якого походження. Справжня криниця вітамінів, мікроелементів і мінеральних речовин знаходиться в нижніх, найтовстіших листках. У них є натуральні антибіотики, за допомогою яких можна боротися з грибками, вірусами та бактеріями.

Сік алое не тільки запобігає розповсюдженню мікозу по організму, але й допомагає знищити його. Головним фактором, який неодмінно приведе до успіху, є точне дозування лікарського засобу. gibok nogtej, leechenie gribka alok, sok alloe ot gribka, aloe v lechenii mikoza, mikoz, lechenie mikoza aloe, stoletnik

У соку алое міститься величезна кількість інгредієнтів, що володіють багатьма корисними для організму властивостями, серед яких:

  • протимікробні та протизапальні;
  • протимікозні та знезаражуючі;
  • дезінфікуючі та ранозагоювальні.

Сік алое, не тільки позбавить Вас від грибкового захворювання, але і допоможе значно зміцнити нігтьові пластини. Швидкій регенерації сприяє наявність у соку рослини вітаміну Е, який і прискорює ріст нігтів. gibok nogtej, leechenie gribka alok, sok alloe ot gribka, aloe v lechenii mikoza, mikoz, lechenie mikoza aloe, stoletnik

Підготовка до лікування

Перш ніж приступати до лікування нігтів соком алое, необхідно виконати  попередню підготовку. Народні засоби не здатні без додаткової допомоги глибоко проникати в клітини організму. Тому їм необхідно трішки допомогти. Зробити це зовсім нескладно – просто розпарте уражені нігті у гарячій воді. Для вірності можете додати до неї пом'якшувальні компоненти.

Наші рецепти дозволять підготувати ноги правильно. Пропонуємо до Вашої уваги два варіанти, що трохи відрізняються між собою. gibok nogtej, leechenie gribka alok, sok alloe ot gribka, aloe v lechenii mikoza, mikoz, lechenie mikoza aloe, stoletnik

  1. Воду розігрійте до 50 градусів. Додайте в неї питну соду та рідке мило з розрахунком по одній столовій ложці кожного засобу на літр води. Отриманий коктейль добре розмішуйте доти, доки не утвориться гарна густа піна. Ноги тримають у ванні протягом 20 хвилин. Після процедури витріть насухо і застосовуйте засіб на основі алое.
  2. 50 мл будь-якого шампуню і вичавлений з одного лимона сік. Пропарте ноги 20 хвилин і добре витріть перед процедурою.

Засобів на основі соку алое дуже багато, це ванни й примочки, компреси. На останніх ми зараз і зупинимося.

Компреси із соком алое

gibok nogtej, leechenie gribka alok, sok alloe ot gribka, aloe v lechenii mikoza, mikoz, lechenie mikoza aloe, stoletnik

Компреси можна робити таким чином:

  • Зріжте широкий лист алое з нижньої частини рослини. Розріжте його на дві частини й примотайте м'якоттю до нігтя за допомогою лейкопластиру. Поверх лейкопластиру закріпіть компрес бинтом і надягніть носок. Компрес слід тримати усю ніч.
  • Сік алое видавіть на ватний тампон або шматок вати. Вата має бути намочена наскрізь. Прикладіть компрес до нігтя та надійно зафіксуйте. Добре, якщо компрес буде накладений не тільки на нігтьову пластину, але і на шкіру навколо неї.

У будь-якому випадку, який би компрес Ви не приготували, тримати його потрібно не менше восьми годин. Тільки в цьому випадку його дія стане помітною вже найближчим часом.

Спробуйте позбавитися грибка за допомогою наших рекомендацій і обов'язково залиште свої відгуки про процедуру в коментарях.