Голий манікюр

У новомодних дизайнерських тенденціях 2020/2021 з'явилося нове поняття – «negative space», або, якщо простіше чи по-нашому – голий манікюр. Я розповім про основні особливості натуральних природних мотивів.

golyj manikjur, glitter і blestki, прозорний lak, мінімалізм в manikjure, akva-kapli, abstrakcija v manikjure

Чому мінімалістичний стиль такий популярний

Насамперед очевидній популярності «голого манікюру» сприяє простота його виконання – такий дизайн кожна дівчина може без проблем створити самостійно в домашніх умовах. Для цього достатньо нанести на нігті максимально природний відтінок лаку для нігтів та доповнити його нейл-артом. Як малюнок можна застосовувати:

 • дрібні, майже непомітні точки;
 • іскристі смужки;
 • маленькі ніжні малюнки

Втім, зображення на нігтях можуть бути будь-якими, головне намагатися, щоб вони були практично непомітними. golyj manikjur, glitter і blestki, прозорний lak, мінімалізм в manikjure, akva-kapli, abstrakcija v manikjure

Кому підходить

Варіант «голий манікюр» відмінно підійде для будь-якої життєвої ситуації, починаючи від безневинного романтичного побачення і закінчуючи діловою зустріччю. Якщо Ви бажаєте блискуче виглядати у будь-яких життєвих ситуаціях – вибирайте «negative space».

Варіанти голого манікюру

Як варіант нового дизайну, заснованого на мінімалізмі, можна розглядати нанесення лаку не на всю нігтьову пластину, а тільки на її частину. Такий манікюр виглядає дуже стильно та акуратно, при цьому прикрашені таким чином нігті виглядають неймовірно ефектно.

Переваги голого мінімалізму

Крім ексклюзивного дизайну такий варіант манікюру має такі переваги:

 • він добре поєднується з різними за формою і довжиною нігтями;
 • дизайн не стосується зони лунули (найтоншої частини нігтя), тому має гарний вигляд упродовж довгого часу;
 • з його допомогою можна коригувати дрібні косметичні дефекти нігтів;
 • прозоре покриття дає розкритися додатковому відтінку кольору, роблячи його яскравішим;
 • відмінно поєднується з місячним манікюром та френчем. golyj manikjur, glitter і blestki, прозорний lak, мінімалізм в manikjure, akva-kapli, abstrakcija v manikjure

Отже, модний «голий манікюр» відрізняється:

 • актуальністю;
 • взаємодією з різними стилями, техніками та декором.

Інноваційними ідеями для поєднання із цим стилем можна назвати:

 • аква-краплі;
 • абстракцію;
 • глітери та блискітки;
 • написи замість малюнка.

Аква-краплі

golyj manikjur, glitter і blestki, прозорний lak, мінімалізм в manikjure, akva-kapli, abstrakcija v manikjure Методика полягає в покритті нігтьових пластин прозорим лаком, потім поверх нього наносяться яскраві краплі та мазки, що плавно переходять один в інший. Політ творчої фантазії тут необмежений – головне – не бійтеся експериментувати та використовувати яскраві кольорові мікси.

Абстракція

Сміливо експериментуйте з малюнками та кольором. Таке виконання - чудова альтернатива геометричним візерункам або кольорам на нігтях. golyj manikjur, glitter і blestki, прозорний lak, мінімалізм в manikjure, akva-kapli, abstrakcija v manikjure

Глітери та блискітки

За допомогою іскристих малюнків можна виконувати численні варіанти декору – площинний чи об'ємний. Особливо розкішно дизайн буде виглядати якщо його виконати як омбре або градієнт. До речі, це буде чудовою ідеєю для новорічного манікюру.

Написи замість малюнка

Якщо малюнок малювати складно чи просто не хочеться – використовуйте написи. Їх можна створювати за допомогою техніки deep desing або, простіше кажучи трафарет.

Вам сподобалися мої ідеї? Розкажіть про це у коментарях.