Геть сніжинки – нові ідеї креативного зимового манікюру

Зимовий манікюр найчастіше асоціюється з темою сніжинок, намальованих на коротких чи довгих нігтях, а може не варта зупинятися на них, і слід звернути увагу й на інакші, не менш актуальні теми?

korrekcija brovej doma, korrektiruem brovi doma, domashnjaja korrekcija brovej

Чесно кажучи, перегортаючи картинки на сайтах у пошуках модного варіанта дизайнерського манікюру, прямо нудно стає від виду постійних сніжинок.

Новорічний нюд

Звичайно ж, таке повторення вже набридло, і я вирішила підібрати для Вас більш креативні нові варіанти. Ви можете розглянути їх для себе і поділиться з подругами - навряд чи когось залишить байдужим зорепад на нігтях або ж тростини - льодяники.

Шанувальників нюдових варіантів манікюру досить багато. І я вирішила, звичайно ж, не самостійно, а за допомогою рекомендацій відомих стилістів запропонувати Вам оригінальну новорічну ідею. Як Ви подивіться на лак молочного кольору, покритий на кінчиках сріблястими блискітками. Як яскравий акцент можна намалювати на кінчиках нігтів ялинку, найкраще для цього підійде безіменний палець. Відчуття свята Вам гарантоване. Святковий ефект, який сто відсотків забезпечить новорічний настрій. Поєднується такий варіант практично з усім - блискучі блискітки не виглядають незграбно - нейтральність манікюру забезпечує основний молочний відтінок лаку.

Нігті – пінгвінчики

Кіндер – пінгві, безперечно, популярні мультяшні герої. Яких люблять усі без винятку. Багато жінок дуже люблять малюків і напередодні новорічних свят обов'язково оцінять милих пташок, які виглядатимуть зовсім не по-дитячому. korrekcija brovej doma, korrektiruem brovi doma, domashnjaja korrekcija brovej

Новорічна класика

Якщо Ви досі впевнені, що Новий рік не можна вважати справжнім без присутності червоних, зелених та золотистих відтінків – можете сміливо застосовувати ці кольори у манікюрі. Якщо ж виявити сміливість, можна поєднати всі ці кольори на нігтях і отримати неймовірно барвистий святковий ефект. Збільшує кількість шанувальниць такого манікюру те, що його можна просто зробити навіть у домашніх умовах. korrekcija brovej doma, korrektiruem brovi doma, domashnjaja korrekcija brovej

Зірки падали, з неба падали.

І в цьому варіанті манікюру знову ж таки є нюд. Нігті на обох руках необхідно покрити лаком молочного кольору, акцентом такого манікюру стануть барвисті зірки та краплі, намальовані на нігті безіменного пальця. Якщо самостійно намалювати зірки у Вас не вийде, спробуйте використовувати наклейки або стемпінг.

Нігті - льодяники

Свято наближається, свято наближається. Саме слова цієї пісні спадають на думку, коли дивишся на нігті – льодяники. Це неймовірно яскравий та креативний варіант манікюру на Новий рік. Його виконання поєднує в собі місячний манікюр і френч, головне – використовувати барвисті кольори – знову ж таки зелений та червоний. Нігті, розфарбовані в такі кольори, дійсно здаються святковими льодяниками в яскравій упаковці. korrekcija brovej doma, korrektiruem brovi doma, domashnjaja korrekcija brovej

Головне, що поєднувати червоний та зелений колір дуже просто. Щоб полегшити завдання можна просто покрити ними нігті по черзі – один червоний, а інший – зелений (зелений та золотий, червоний та золотий). Результат очевидний - красиво і дуже швидко.

Новорічні віночки

З таким манікюром впоратися в домашніх умовах дуже навіть непросто, але майстриня з гарного салону запросто впорається з поставленим завданням. Професійно вимальований вінок ідеально гармоніюватиме з новорічним настроєм. А виглядає він дуже й дуже красиво. korrekcija brovej doma, korrektiruem brovi doma, domashnjaja korrekcija brovej

Я підказала Вам основні ідеї, які можна використовувати під час «вигадування» новорічного манікюру. Але, не забувайте, що тут головне політ Вашої власної фантазії. Як варіант можете розглянути для себе новорічні вогні – різнокольорові крапки на нюдових нігтях або нігті – ялинки, глибокий зелений колір із насиченими золотистими кінчиками.

Вам сподобалися мої ідеї? Оцініть їх у коментарях, якщо Ви придумали щось більш оригінальне – поділіться своїми думками з нами.

 

.