Гербарій на нігтях

Тим, кому вже набрид звичайний дизайн манікюру, стрази або стемпінг, підійде ідея прикрасити свої нігтики гербарієм. Манікюр із сухоцвітами прикрасить ручки будь-якої жінки та виглядає дуже стильно та неординарно.

manikjur s gerbariem, gerbarij na nogtjah, manikjur s suhocvetami, osennij manikjur, stil'ny manikjur s suhocvetami Такий манікюр безсумнівно припаде до душі всім любителькам квітів. Адже це чудовий спосіб постійно носити їх із собою. Щоправда, унікальне покриття має свої особливості. Їх ми зараз і розглянемо.

Що являє собою манікюр – гербарій

Манікюр із сухоцвітами, по суті, є своєрідним незвичайним міні гербарієм на нігтях, правда гілочки та квіточки попередньо повинні бути особливим чином підготовані. Що стосується підкладки та елементів декору, то тут вибирати все можна на власний смак. Все залежить від вбрання, настрою та натхнення. manikjur s gerbariem, gerbarij na nogtjah, manikjur s suhocvetami, osennij manikjur, stil'ny manikjur s suhocvetami

Манікюр - гербарій відмінно підійде як до легких ситцевих суконь або сарафанів, так і до звичайних джинсів, одягнених з майкою або футболкою.

Де взяти сухоцвіти

Думаю, всі розуміють, що звичайна засушена в книзі квіточка для створення манікюру не особливо підійде. Спеціальні сухоцвіти, які вже заздалегідь підготовлені для манікюру і пройшли попередню обробку, можна замовити на спеціалізованому сайті через інтернет. manikjur s gerbariem, gerbarij na nogtjah, manikjur s suhocvetami, osennij manikjur, stil'ny manikjur s suhocvetami

Щоправда, у найскрутнішому випадку можна згадати шкільні знання і, зібравши на галявині симпатичні яскраві квіточки, засушити їх. Для цього підійдуть маленькі ромашки або волошки та навіть пелюстки конюшини. Використати їх відразу не вийде – щонайменше тиждень вони мають пролежати між сторінками товстої книги.

Щоправда, зробити засушені квіти настільки яскравими та насиченими самостійно не вийде, порівняно з магазинними вони будуть тьмянішими. Для того, щоб трохи покращити ситуацію, можна акуратно промокнути сухоцвіти ваткою, змоченою в фарбі та спеціальним аплікатором розтушувати на них тіні. manikjur s gerbariem, gerbarij na nogtjah, manikjur s suhocvetami, osennij manikjur, stil'ny manikjur s suhocvetami

Експрес-метод

Якщо ж барвисті квіточки потрібні Вам прямо зараз - викладіть зібрані рослини на паперовий рушник і накрийте ще одним. Далі прикрийте все звичайним паперовим листом А4 і пропрасуйте всю заготовку гарячою праскою. Температура її має бути максимальною. Процедуру виконуйте протягом 5 секунд, після чого, коли папір повністю охолоне, повторіть її ще кілька разів. Готові до застосування сухоцвіти зберіть у баночку за допомогою пінцету. manikjur s gerbariem, gerbarij na nogtjah, manikjur s suhocvetami, osennij manikjur, stil'ny manikjur s suhocvetami

Створюємо оригінальне покриття

Як підкладку для сухоцвітів використовуйте нейтральні або напівпрозорі тони, як варіант можна розглядати беж. Квіти розташовуйте по лінії посмішки або біля бічних валиків. Для створення композиції найкраще, та й найзручніше користуватися пінцетом та апельсиновою паличкою. Після завершення покрийте композицію захисним шаром.

Що стосується самого дизайну, то тут на допомогу прийде Ваше творче натхнення. Можете доповнити композицію блискітками, паєтками, втиркою або кристалами. Якщо у Вас вийшов ексклюзивний манікюр із гербарієм – поділіться фотографією у коментарях.