Гель лаки
Гарною візитною карткою кожної жінки завжди вважалися доглянуті руки . Тому така важлива турбота про шкіру, її живлення та зволоження і, звичайно ж, нанесення декоративного покриття , в якості якого зараз все частіше використовуються гель лаки.
Гель лак - це надзвичайно вдала розробка одного американського концерну, що завоювала беззаперечну популярність як у майстрів, так і в їхніх клієнток. Він стійкий до дії зовнішніх факторів і має дуже гарний вигляд на руках.
Ця унікальна технологія стала результатом змішування звичайного лаку та гелю, саме цей симбіоз і дарує шелаку його надзвичайні властивості. У магазинах можна знайти всілякі відтінки та фактури лаків, дизайнерські рішення засобів, в яких зрізу є блискітки або стрази.
Секретний склад
Багатофункціональність складу пояснюється досить складними компонентами. До нього входять:
- плівкоутворювач та фотоініціатор;
- розріджувач та пігменти;
- наповнювачі та добавки.
Така формула гарантує високу міцність лаку, він швидко сохне в лампі й надовго зберігає щільну яскраву структуру. Але, і це ще все, деякі з гель лаків ще й оздоровлюють нігтьову пластину, сприяючи її швидкому відновленню.
Особливі переваги
Всупереч думці, що склалася, гель лаки абсолютно нешкідливі й не псують нігті. Слабкість і шарування нігтів починається через недотримання правил гігієни або неправильного нанесення/зняття гелевого покриття.
Навпаки, деякі компоненти гель лаку, що входять до складу, токсичні для мікробів і бактерій і тим самим захищають нігті. Стійкість покриття дозволяє носити манікюр протягом двох тижнів без корекції. Протягом усього цього часу лак не втрачає візуальної привабливості й до моменту зняття залишається таким самим, як був у день нанесення. З гелевим покриттям можна займатися домашніми справами, не переживаючи пошкодити покриття.
Наносити лак легко, при правильному проведенні процедури він не відшаровуватиметься, а гарний манікюр можна виконати й самостійно, в домашніх умовах.
Техніки нанесення гель лаку
Для того, щоб гель лак тримався і мав гарний вигляд, дотримуйтесь правил техніки нанесення. Вона може бути:
- трифазною – спочатку наноситься база, потім кольорове покриття та фініш;
- двофазною - покриття у два шари база і лак або лак і топ;
- однофазною - нігті покриваються одним універсальним продуктом, що поєднує в собі все - базу, гель-лак і топ.
Вибирайте для себе найбільш привабливу техніку, експериментуйте та розповідайте нам про результати своїх експериментів.