Гель лак згортається або «липне»

Усім хочеться мати бездоганний манікюр. Але іноді, вже наступного дня гель лак починає згортатися, шарується, і утворювати сколи. Як із цим боротися ми зараз і розповімо.

otslaivajutsja nogti, nogti slojatsja posle lampy, skoly na nogtjah, plohaja prosushka nogtej Багато хто вважає, що причиною цього є пересушування нігтів у спеціальній лампі. Чи це так насправді? Ні, навпаки, лак згортається через недостатню полімеризацію. Тобто, в лампі його навпаки тримали надто мало часу. Зверніть увагу, час сушіння можна «звинувачувати» тільки в тому випадку, якщо Ви повністю впевнені який саме лак для нігтів використовували.

Які лаки вимагають додаткового просушування

Серед різнокольорових та барвистих на вигляд шелаків дуже часто зустрічаються засоби з особливо густою та щільною консистенцією. Це говорить про те, що для таких лаків потрібне додаткове просушування у спеціальній лампі. otslaivajutsja nogti, nogti slojatsja posle lampy, skoly na nogtjah, plohaja prosushka nogtej

Якщо Ви використовуєте саме такі шелаки, необхідно ретельно дотримуватись технології їх нанесення. Кількість часу, протягом якого нігті потрібно тримати в лампі, має суворо відповідати інструкціям щодо нанесення кожного певного виду лаку до абсолютного висихання продукту.

Якщо лак щедро насичений пігментом, кожен його шар потрібно трохи зменшувати. Тоді Вам вдасться уникнути появи на нігтьових пластинах плівки, що з часом зморщується. До речі, причиною зморщування лаку та занадто тривалого його висихання може стати й сама лампа, яка вже, по суті, «наказала довго жити» і потребує заміни. otslaivajutsja nogti, nogti slojatsja posle lampy, skoly na nogtjah, plohaja prosushka nogtej

Гель лак продовжує «липнути»

Багатьох жінок, які ще не зовсім звикли робити собі манікюр у домашніх умовах, лякає та обставина, що гель лак, навіть уже просушений у спеціальній лампі, продовжує залишатися липким. Тут не варто скаржитися ні на якість лампи для просушування, ні на якість гель лаку.

Все це тут абсолютно ні до чого. Просто покриття, навіть після того, як воно затверділо в лампі, стає липким так само як і верхній топовий шар. Якщо шар лаку останній буде достатньо протерти його знежирювачем. Це буде останнім етапом манікюру. otslaivajutsja nogti, nogti slojatsja posle lampy, skoly na nogtjah, plohaja prosushka nogtej

Якщо ж липкий шар стертий, а гель лак і надалі залишається м'яким – звинувачувати однозначно варто неякісний матеріал або надто товстий шар нанесеного гелю. У такому разі навіть якщо Ви несильно торкнетеся нігтя, на ньому може утворитися вм'ятина.

Для того, щоб виправити такий дефект необхідно скористатися пилкою і добре відшліфувати лак. Так ви знімете зайвий матеріал і зможете покрити нігтьову пластину тоншим шаром. Тільки не забувайте ретельно просушувати кожен із нанесених шарів, чекаючи повного висихання. otslaivajutsja nogti, nogti slojatsja posle lampy, skoly na nogtjah, plohaja prosushka nogtej

Головне - не допускати печіння нігтьової пластини. Це може статися з кількох причин. Найпоширенішою з них вважається пошкодження нігтів попередніми нанесеннями гель лаку.

Підсумовуючи, можна сміливо стверджувати, що виконуючи манікюр у домашніх умовах необхідно використовувати лише продукти винятково високої якості. Тоді можна буде розраховувати на добрий результат.