Фрезер для манікюру – вчимося користуватися
Постійна метушня сучасного світу передбачає максимальне скорочення витраченого на манікюр часу. Ідеальним розв'язанням цього питання може стати використання апаратного манікюру, у якого, звичайно ж, є суттєві відмінності як від обрізного, так і необрізного манікюру.
Додатковими перевагами використання цього варіанта манікюру цілком заслужено вважається повне порізів на руках під час проведення манікюру. Звичайно, придбання «дриля для манікюру» саме по собі не розв'яже проблему, адже потрібно ще навчиться користуватися пристроєм. Я постараюсь розповісти вам усі головні особливості його застосування, які допоможуть впоратися з манікюром самостійно навіть новачкам.
Інструкція для початківців
Для того, щоб манікюр, виконаний вами в домашніх умовах, нічим не відрізнявся від салонного варіанту, необхідно дотримуватись певної послідовності дій і правильно підбирати насадки. Розглянемо навіщо застосовуються різні види насадок.
- Фрези з алмазу середньої жорсткості – ними обробляють кутикулу. Твердий інструмент знадобиться, якщо шкіра особливо жорстка та щільна.
- Нігтьову пластину упорядковують за допомогою трапецієподібної або циліндричної насадки.
Полірувати нігтьові пластини потрібно якомога точніше. Рухи мають бути спритними, точними та максимально швидкими. У разі затримок на нігтях можуть з'явитися подряпини.
Завершальні етапи
Після завершення обробки нігтів під час манікюру або педикюру, обов'язково слід ретельно видалити з нігтів, мікроскопічні частинки, що залишилися на них. Після цього можна приступати до наступних процедур. Насадки потрібно підбирати відповідно до призначення, вони використовуються для:
- обробки та видалення кутикули;
- зняття гель-лаку;
- корекції нарощених нігтів.
Перше застосування фрезера
Купуючи фрезер, ви відразу отримуєте комплект насадок та інструкцію із застосування. Перед початком роботи з нігтями потрібно виконати пробний запуск інструменту. Для цього фреза фіксується та включається на максимальну кількість обертів. У такому режимі апарат повинен залишатись протягом 10 хвилин.
Після цього апарат зупиняють та переводять у реверс режим. Потім знову все повторюють. Тобто знову запускають фрезу на максимальній швидкості. Після цього фрезу ми вимикаємо, ставимо до неї чисту фрезу (якщо ви збираєтеся робити манікюр). Якщо пристрій буде відправлений на полицю до кращих часів – вставте в нього заглушку. Це допоможе уникнути розтягування пружинки. Якщо ж ви вирішили почати манікюр відразу ж після проходження тесту драйву, дотримуйтесь наступних інструкцій.
Правила манікюру фрезою
Зручно встановіть апарат. Його провід не повинен бути натягнутий. Не ставте пристрій у закриту шухляду, так фреза буде дуже швидко перегріватися і, відповідно, швидко зламається.
Вставте новий пакет у резервуар для збирання пилу. Якщо в моделі передбачений спрей, залийте рідину в місткість. Обов'язково перевірте, чи надійно ви закріпили насадку і сміливо приступайте до роботи.
Залежно від моделі перемикач «увімкнути/вимкнути» може бути розташований збоку або ззаду пристрою. Функція реверс забезпечує обертання насадки в протилежний бік. Зверніть увагу – змінювати напрямок робочого режиму можна лише після зупинки фрези.
За допомогою педальки можна змінювати швидкість обертів та робочі режими. Функція "автокруїз" забезпечує роботу в автоматичному режимі. Він запускається після того, як фреза набере необхідну кількість обертів. При повторному натисканні педалі пристрій перестане обертатися. Фрезу слід запускати лише після того, як буде задана оптимальна швидкість.
Ознайомившись з усіма основними правилами та рекомендаціями, Ви можете потроху приступати до роботи. З часом ви наб'єте руку і користуватиметеся девайсом анітрохи не гіршим за професійних майстрів манікюру. Спробуйте, а про те, що у вас вийшло, розповідайте нам у коментарях.