Французький манікюр

Чарівність французької культури незаперечна. Мода, їжа, кіно – французам однозначно є чим пишатися. А як щодо французького манікюру? Чи має він хоч щось спільне з батьківщиною Ейфелевої вежі? Сьогодні ми це дізнаємось!

francuzskiy manicur, manicur french, french, klassicheskiy manicur

Французький манікюр - це класика дизайну нігтів, що пропонується в більшості манікюрних салонів, і найпопулярніший варіант для покриття в домашніх умовах. Але чим же заслужив таку славу цей стиль манікюру і звідки він до нас прийшов? Французький манікюр - найкласичніший, найнейтральніший, найуніверсальніший манікюр, який підходить усім без винятку.

Витоки французького манікюру

У 1927 році, косметолог, добре відомий нам під ім'ям Макс Фактор (Max Factor), представив американській публіці набір, що складається з крему рожевого кольору, який він назвав «Громадський відтінок для нігтів», та білої рідини, яку він охрестив «Білий ніготь громадськості ».

francuzskiy manicur, manicur french, french, perviy nabor dlya francuzkogo manicura

Коли ці продукти наносилися на ніготь і полірувались, рожева емульсія залишала по собі тонкий і природний відтінок на нігтях, тоді як алебастрову білу пасту наносили під кінчики нігтя і залишали висихати. Кінцевим результатом був благородний і супер шикарний манікюр, який за п'ятдесят років стане відомий як «французький». Джефф Пінк, творець лаку для нігтів Orly, був саме тією людиною, яка відповідальна за французький слід у назві. Він був у пошуку ідеального імені для свого нового бьюті-продукту, і в 1978 запатентував назву «Оригінальний французький манікюр» для першого комплекту лаків для френч-манікюру. Слово "французька" було додано тому, що, на думку Джеффа, з цим епітетом все стає трохи гламурнішим і шикарнішим.

sozdatel francuzkogo manicura, francuzskiy manicur, manicur french, french

Цей манікюр був створений для задоволення потреб голлівудських студій. У той час, актриси витрачали велику кількість дорогоцінного часу зйомок, щоб перефарбувати свої нігті відповідно до кожної зміни вбрання в кадрі. Тому режисери мріяли про універсальний манікюр, який відповідатиме кожному образу героїнь. Їхні молитви були почуті, і на п'єдестал зійшов французький манікюр. Барбара Стрейзанд була першою знаменитістю, яка похвалилася своїм акуратним французьким манікюром в одному з вечірніх телешоу, і цим популяризувала біло-рожеві нігтики серед простих обивателів.

francuzskiy manicur, manicur french, french, klassicheskiy manicur

До широкої популярності французького манікюру доклала свою елегантну ручку та співачка Шер

. cher, francuzskiy manicur, manicur french, french, klassicheskiy manicur

Цікавою особливістю є те, що в самій Франції такий манікюр здебільшого називають «Американські нігті» , оскільки цей стиль манікюру більше притаманний американським жінкам. А ось француженки, як правило, воліють покривати нігті звичайним безбарвним лаком.

Сучасний французький манікюр

Що стосується сучасних різновидів французького манікюру, то на сьогодні фаворитами дівчат є "Зворотний французький манікюр" та "Moonicure" (місячний френч). Зворотний френч - це "виворітний" бік традиційного французького манікюру, з лінією, намальованої на основі нігтя.

french naoborot, francuzskiy manicur, manicur french, french

А при «місячному френчі »іншим кольором виділяється лунула нігтя.

lunniy french, francuzskiy manicur, manicur french, french, sovremennniy manicur

Серед сучасних шанувальників французького манікюру є навіть чоловіки! Так, нещодавно відомий американський репер Snoop Dog здивував своїх шанувальників чорно-білою версією французького манікюру, який він продемонстрував на своїй сторінці в Instagram.

snoop dog, francuzskiy manicur, manicur french, french

Також, гадаю, нікого не здивую фактом, що французький манікюр досі є лідируючим трендом у весільному манікюрі. Він ідеально підходить для середньої чи короткої довжини нігтів.

svadebniy manicur, francuzskiy manicur, manicur french, french, klassicheskiy manicur

Попри простоті французького манікюру - це не найпростіший дизайн для покриття ваших нігтів. Фарбування кінчика нігтя в білий колір вимагає хорошого ока і твердої руки. Набагато простіше, якщо це робить майстер манікюру. Не так легко займатися «живописом» самостійно. :) Саме тому найчастіше вартість французького манікюру на порядок вища, ніж ціна стандартного покриття. Адже щоб удосконалювати це мистецтво потрібні терпіння та практика.

Протягом багатьох років манікюр френч зазнав різних варіацій та змін, але, схоже, незалежно від його справжнього походження залишиться з нами й в майбутньому.