Форми брів, що омолоджують зовнішність

Вважається, що якщо вибрати одну із семи форм брів, то можна виглядати набагато молодше. При цьому й підходять вони до будь-якого овалу обличчя. То які це брови?

Отже, які ж форми брів найбільш вдалі і як з їхньою допомогою зробити зовнішність привабливішою та омолодити обличчя.

Брови вигнуті, зі зламом

Злам на бровах такої форми повинен бути ближче до кінця. Така форма брів рекомендується жінкам та дівчатам, які мають кругле обличчя. Але на практиці вона підходить усім без винятку. Вигнуті брови додають погляду грайливості, а обличчю, відповідно, молодості.

Брови вигнуті зі зламом посередині

Не варто розпочинати боротьбу зі своїми рідними бровами у формі будиночка. Навпаки, така форма візуально збільшує очі, виділяючи особливу виразність погляду. Єдине, що коригувати форму потрібно досить обережно. Якщо злам буде надмірно різким, ваше обличчя набуде комічно здивованого виразу.

Високо розташовані брови, злам знаходиться ближче до кінця

Висхідна форма брів здатна додати обличчю харизматичність і візуально звузити її. Надає погляду переконливість та деяку жорсткість. Слідкуйте, щоб лінія брів не проходила надто високо. У такому разі ваше обличчя нагадуватиме маску, яку використовують у театрах. Найкраще коригувати такі брови у професійних косметичних салонах. У домашніх умовах зіпсувати брови можна лише одним необережним рухом пінцета.

Брови дугою

Практично ідеальна для експертів форма брів виглядає найбільш натурально і не псує баланс рис обличчя. Таку форму можна легко коригувати самостійно, для цього потрібно лише видалити кілька зайвих волосків пінцетом. Дуга брів візуально піднімає повіку і значно омолоджує обличчя.

Пряма форма брів

Трапляється, що природна форма брів зовсім позбавлена зламів (або вони практично непомітні). У такому разі потрібно намагатися, щоб кінець і початок брів знаходилось на одній лінії. У такому разі ви зможете візуально розширити надто вузьке обличчя і зробити непомітнішим вузьке підборіддя. При цьому обличчя набуває владного, впевненого в собі виразу.

Товсті короткі брови

Якщо володарки густих товстих брів ще досить молоді, вони легко можуть дозволити собі поекспериментувати. Наприклад, вкоротивши брови надати обличчю відкритості. Але тут головне не перестаратися. Зрілим жінкам не варто залишати широкі брови - вони зроблять вираз обличчя похмурим.

Брови з подовженими кінцями

Якщо кінчики брів розташовуються далі за зовнішні куточки очей, то характер їх власниці самодостатній і сильний. Така жінка, напевно, знає собі ціну. У той самий час така форма омолоджує зріле обличчя, а молоде, навпаки, робить зрілим. Головне для цієї форми – чіткі лінії. У цьому можуть допомогти косметичні олівці чи підводка – фломастер. До речі, саме підводка допоможе легко заповнити прогалини між волосками.

Отже, милі дами, вибирайте відповідну форму брів і будьте красиві та щасливі.