Фарби для аерогліфу

Про те, що таке аерогліф, ми вже розповідали. Сьогодні розглянемо докладніше, які фарби варто використовувати для застосування у цьому апараті, і поговоримо, чим вони відрізняються.

kraski dlja ajeroglifa, ajeroglif i kraski dlja nego, výbor kraski dlja ajeroglifa

Чим керуватися при виборі складу фарби

Перш ніж приступати до вибору фарбуючого складу, слід визначитися з тим, яким саме ви собі уявляєте майбутній дизайн. Як варіант це може бути:

  • об'ємний малюнок у вигляді крапель роси або мильних бульбашок;
  • омбре або градієнт ;
  • імітація фактур різних матеріалів - мармур, зміїна шкіра, мереживо або тканинна фактура;
  • флористика;
  • геометричні візерунки ;
  • зображення людей або фігурки тварин.

kraski dlja ajeroglifa, ajeroglif i kraski dlja nego, výbor kraski dlja ajeroglifa

Для створення будь-якого з цих візерунків фарба поміщається в спеціальну місткість аерогліфу за допомогою піпетки. Засіб використовується дуже ощадливо. Для того, щоб розписати відразу дві руки, буде цілком достатньо двох крапель засобу.

Схема нанесення малюнка

Наносити малюнок за допомогою аерогліфу дуже просто. Процедура складається з наступних етапів:

  • на оброблений заздалегідь ніготь нанесіть фонову фарбу;
  • створіть малюнок за допомогою контрастної фарби чи трафарету;
  • виконайте декоративні елементи, використовуючи для цього лак чи фарбу;
  • покрийте готовий рисунок топовим покриттям.

Підбір фарби аерогліфу

kraski dlja ajeroglifa, ajeroglif i kraski dlja nego, výbor kraski dlja ajeroglifa

Для зручності нанесення малюнку використовуйте рідкі засоби. За консистенцією вони мають нагадувати звичайне молоко. Не думайте навіть використовувати для аерогліфу гуаш або фарби з маслянистими складами, вони зовсім не підходять для цього апарату. До речі, цілком вдало можна використовувати фарби з акриловим складом. Тільки перед застосуванням їх необхідно розвести до рідкого, майже напівпрозорого стану.

Однією із найкращих  фарб для аерогліфу вважається спеціальна водоемульсійна, на основі того ж акрилу. У ній особливо високий вміст дрібнодисперсних пігментів. Внаслідок цього така фарба дозволяє нанести насичений та яскравий малюнок навіть при надтонкому шарі. Переваги такого барвника перед іншими просто незаперечні.

kraski dlja ajeroglifa, ajeroglif i kraski dlja nego, výbor kraski dlja ajeroglifa

Також фахівці відзначають очевидні переваги поліуретанових фарб. Вони відмінно підходять для створення градієнтів та найтонших переходів у дрібних деталях малюнка. Сохнуть такі фарби дуже швидко, не стираються і не дряпаються, нормально переносять взаємодію з водою та інтенсивним сонячним промінням.

Користуйтеся аерогліфом, та вибирайте для нього найкращі фарби. Ми ж чекаємо на ваші враження в коментарях до цієї статті.