Фарба для вій
Якісна фарба для вій має свої певні особливості. Про найголовніші з них ми й поговоримо у нашій статті.
Властивості якісної фарби для вій
Вибираючи фарбу для вій хорошої якості, слід звертати увагу на такі якості фарби як:
Стійкість - часті гормональні перепади можуть викликати сльози й необхідність вмиватися, відповідно, фарба має бути стійкою і не дозволяти пігменту змиватися надмірно швидко. До складу деяких засобів виробники додають олії, воски та інші водостійкі інгредієнти.
Ступінь яскравості – навіть після змивання склад повинен залишати яскравий та насичений колір. Дешеві склади зможуть порадувати таким ефектом лише найближчі кілька днів після нанесення.
Гіпоалергенність – не варто використовувати фарбу для вій із вмістом хімікатів. Йдеться про перекис водню, аміак, резорцин та інші шкідливі для здоров'я очей речовини. Всі вони можуть викликати почервоніння, набряки та навіть серйозні подразнення слизової оболонки очей.
Які бувають фарби для вій
Залежно від безпосереднього призначення фарби для вій можуть відрізнятися і типом поставлених перед ними завдань. Залежно від цього розрізняють склади фарб, що призначаються для:
- фарбування вій - містять фарбувальні пігменти й впливають на саму поверхню волоска, практично не проникають усередину, тому не шкодять віям;
- ламінування – насичує структуру волосків спеціальними компонентами та заповнює «прогалини» у структурі волосків, такі фарби роблять вії товстішими, темнішими й, відповідно, міцнішими.
Відрізняються барвники й відтінком кольору. Найпоширенішими є:
- природні відтінки – всі відтінки коричневого, графітового та чорного кольору;
- унікальні тони – сині, зелені та фіолетові кольори.
За складом фарби для вій бувають:
- професійні перманентні фарби – водостійкі та довго тримаються на віях. Не можна допускати попадання на слизову – можлива поява сильного подразнення;
- натуральні склади – басма, хна та інші фарби рослинного походження.
Натуральні засоби зможуть подарувати вашим віям природну красу та блиск, зміцнити їх та сприяти швидкому відновленню та регенерації. А яким барвникам віддаєте перевагу особисто ви? Розкажіть нам у коментарях.