Епіляція верхньої губи

На думку Бальзака, що менше жінка схожа на чоловіка, то вона прекрасніша. Тому, коли у жінки над верхньою губою помітні навіть дрібні волоски, чоловіки відразу ж згадують про вуса.

depiljacija nad verhnej guboj, voskovaja depiljacija, shugaring, depiljacija на lice, himicheskaja depiljacija lica, usiki nad verhnej guboj u zhenshhin, pokojvljaemsja ot zhenskih usikov Боротися з цим явищем практично неможливо і багато жінок просто пристосовуються до цього досить неприємного явища. Найпростішим, результативним і безпечним виходом із ситуації є депіляція ділянки над верхньою губою. Але, перш ніж приступати до процедури, потрібно визначитися з причинами росту волосся (можливо, йдеться про гірсутизм) у такому делікатному для жінок місці. Це знадобиться для того, щоб не нашкодити своєму здоров'ю та якісно виконати депіляцію.

Методи видалення волосся над верхньою губою

Для того, щоб видалити волосся над верхньою губою можна використовувати депіляцію:

 • цукром;
 • воском;
 • електрострумом;
 • лазером;
 • ELOS;
 • хімічними кремами.

Найрадикальнішими з них є лазер та електроепіляція. depiljacija nad verhnej guboj, voskovaja depiljacija, shugaring, depiljacija на lice, himicheskaja depiljacija lica, usiki nad verhnej guboj u zhenshhin, pokojvljaemsja ot zhenskih usikov

Неприємні наслідки депіляції волосків над верхньою губою

Але, попередньо краще отримати все ж таки отримати консультацію фахівця. Річ у тому, що причиною зростання небажаного волосся над верхньою губою можуть бути зміни на гормональному тлі. Якщо Ви виберете один з цих методів – ефекту навряд чи досягнете.

Крім того, епіляція за допомогою електроструму приховує у собі один неприємний момент – після неї над верхньою губою можуть утворитися маленькі рубці, що нагадують зморшки. Що стосується депіляції кремами, то вони рідко бувають ефективними в області над верхньою губою, особливо якщо помилитися і придбати засіб, який не підходить для використання на обличчі. depiljacija nad verhnej guboj, voskovaja depiljacija, shugaring, depiljacija на lice, himicheskaja depiljacija lica, usiki nad verhnej guboj u zhenshhin, pokojvljaemsja ot zhenskih usikov

Позитивні відгуки про методи епіляції над верхньою губою

Але чи всі способи епіляції так негативно позначаються на жіночому обличчі? Зовсім ні. Безліч позитивних відгуків у цій непростій справі заслужила воскова депіляція та депіляція цукром. Це найкраще рішення для тих жінок, які бажають об'єднати у процедурі безпеку та красу.

В принципі, щадний вплив обох методів на шкіру обличчя не дивний. Особливо якщо врахувати їх позитивні характеристики, до яких належать:

 1. Повна відсутність протипоказань до виконання процедури, за винятком явних ушкоджень у вигляді ранок, родимок та саден.
 2. Відсутність негативних наслідків – прихованих ушкоджень дерми чи дрібних шрамів.
 3. Практична безболісність.
 4. Очищення та оновлення шкіри, що перешкоджаючи тим самим її передчасному старінню.
 5. Часті процедури зупиняють зростання волосків і роблять їх практично непомітними. depiljacija nad verhnej guboj, voskovaja depiljacija, shugaring, depiljacija на lice, himicheskaja depiljacija lica, usiki nad verhnej guboj u zhenshhin, pokojvljaemsja ot zhenskih usikov

Крім цього і воскова процедура, і шугаринг не заберуть багато часу, та й вартість їх цілком доступна. Також обидві вони не вимагають ні реабілітації, ні додаткового догляду. Депіляція «вусиків», яка виконується восковою пастою або восковими смужками , має помітний ефект протягом 2-3 тижнів.

Переваги «свого» майстра

depiljacija nad verhnej guboj, voskovaja depiljacija, shugaring, depiljacija на lice, himicheskaja depiljacija lica, usiki nad verhnej guboj u zhenshhin, pokojvljaemsja ot zhenskih usikov Незалежно від того, яку саме процедуру Ви обрали, очевидні переваги звернення до одного майстра. У такому випадку йому будуть чудово відомі всі особливості Вашої шкіри, больовий поріг і завдяки цьому майстер повністю зможе звести всі больові відчуття до мінімуму.

Як результат Ви отримаєте безпечну та безболісну красу. Що стосується Вашого ставлення до депіляції волосків над верхньою губою та обраних Вами методів – поділіться з нами в коментарях.