Епіляція в області татуювання

Популярність татуювань стрімко зростає. Відповідно, зростає й необхідність розв'язати проблеми який метод депіляції підібрати й чи безпечно взагалі позбавлятися рослинності на тілі в зонах, де нанесені татуювання.

depiljacija posle tatuirovki, tatuirovka і jepiljacija, depiljacija в зоні tatu

Татуювання та тип шкіри

Ще спочатку, в той момент, коли ви наважилися нанести татуювання, ви повинні були звернути увагу на тип вашої шкіри. Саме цей показник є не менш важливим для вибору способу епіляції. Як і татуювання, епіляція це досить серйозний стрес для шкіри. Зібравшись на епіляцію після відвідин тату салону, дуже важливо витримати період відновлення після татуювання, дати шкірі час на оновлення. depiljacija posle tatuirovki, tatuirovka і jepiljacija, depiljacija в зоні tatu

Обмінні процеси повинні прийти в норму, ріст волосся на ділянках з татуюванням має відновитись у колишніх темпах. У будь-якому випадку навіть після виконання тату ваша шкіра так само як і раніше вимагатиме належного догляду та позбавлення від зайвої рослинності.

Чи можна видаляти волосся у зоні татуювання

Це серйозне питання ставлять перед собою практично всі, у кого малюнок покриває досить велику область шкіри, на якій присутня зайва рослинність. В принципі, існують певні рекомендації, які слід враховувати, приймаючи рішення про видалення волосся в області тату. Поговоримо про них:

  • косметичні процедури у зоні тату можна виконувати лише після повного відновлення шкіри;
  • після татуювання ретельно доглядайте пошкоджену процедуру шкірою ;
  • Не виконуйте після тату лазерну епіляцію. depiljacija posle tatuirovki, tatuirovka і jepiljacija, depiljacija в зоні tatu

Остання рекомендація пов'язана насамперед із тим, що лазерні промені мають властивість притягувати кольорові пігменти татуювання та підігрівати їх. Це може призвести до утворення опіків, часом, досить сильних. Згодом можливе утворення так званих, термічних рубців, які не тільки виглядають не естетично, а й дуже погано піддаються лікуванню.

Які методики можна використовувати

Враховуючи вищесказане, варто розглянути, які все-таки методики підходять для зон з татуюваннями. В цьому випадку буде доречна електроепіляція. depiljacija posle tatuirovki, tatuirovka і jepiljacija, depiljacija в зоні tatu

Її можна виконувати вже через три місяці після того, як було нанесено татуювання. При цьому вона не спотворить малюнок і не призведе до небажаних наслідків. Також можна вибрати для себе шугарінг . Впливаючи на верхні шари шкіри, він не зашкодить внесеному глибоко пігменту.

Отже, не хвилюйтеся, епіляцію можна робити навіть у тому випадку, якщо на шкіру нанесено татуювання. Головне, зробити паузу для загоєння шкіри та вибрати мякий метод. Успіхів вам, а ми чекаємо на розповіді про ваші враження в коментарях.