Епіляція та тип шкіри

У косметологічних салонах є великий вибір варіантів епіляції. І перш ніж порекомендувати Вам один із них майстри обов'язково врахують тип Вашої шкіри. Як впливає тип шкіри на методику позбавлення зайвої рослинності на тілі ми і розглянемо в нашій статті.

depiljacija, jepiljacija, jepiljacija на raznyh tipah kozhi, tipy kozhi, voksacija, shugaring, fotojepiljacija Напевно, в ті давні часи, коли жінки тільки почали голити тіло, на тип шкіри ніхто не звертав уваги. Однак зараз сучасна косметологія вже чітко розрізняє, які методи можна використовувати на певному типі шкіри для того, щоб не нашкодити їй. На сьогодні розрізняють три основні типи шкіри:

  • азіатський;
  • африканський;
  • східний.

Зупинимося кожному з цих типів докладніше і розглянемо взаємозв'язок типу шкіри та методу епіляції.

Епіляція на «азіатській шкірі»

depiljacija, jepiljacija, jepiljacija на raznyh tipah kozhi, tipy kozhi, voksacija, shugaring, fotojepiljacija Азіатський тип шкіри відноситься до найчутливіших. Вона щодня потребує дбайливого та інтенсивного зволоження та догляду. Якщо зволоження буде недостатнім, сальні залози надмірно активізують свою роботу і візуально шкіра виглядає надмірно жирною. Для того, щоб зробити епіляцію на такій ніжній шкірі, необхідно вибирати шугаринг (цукрову пасту) або епіляцію теплим (ні в якому разі не гарячим) воском. Це дозволить видалити волоски й не пошкодити ніжну азіатську шкіру.

Шкіра африканського типу

Найчастіше шкіра африканського типу відрізняється підвищеною щільністю та сухістю. Саме цей тип шкіри в більшості випадків схильний до вростання волосків. Пояснюється це тим, що в слабких волосків, що проростають, просто не має сили пробитися крізь щільну шкіру. depiljacija, jepiljacija, jepiljacija на raznyh tipah kozhi, tipy kozhi, voksacija, shugaring, fotojepiljacija

Для шкіри африканського типу оптимально підходить ваксинг за допомогою гарячого воску. Ця процедура допомагає не тільки позбутися зайвої рослинності, але і зняти ороговілі частинки шкіри.

Водночас фахівці рекомендують власницям шкіри африканського типу бути обережними, приймаючи рішення виконувати електроепіляцію або фотоепіляцію. Вже доведено з наукової точки зору те, що робота лазера не завжди ефективна у разі низької різниці між кольором шкірного покриву та кольором волосся. Крім цього, лазер може викликати депігментацію (появу світлих плям на шкірі). У деяких випадках можлива навіть поява опіків.

Епіляція на східній (латиноамериканській) шкірі

Власницям цього типу шкіри найбільше пощастило – їм підходить практично будь-який тип епіляції. Головне підібрати той, який оптимально підходить саме Вам, та знайти професійного майстра у надійному косметологічному салоні. depiljacija, jepiljacija, jepiljacija на raznyh tipah kozhi, tipy kozhi, voksacija, shugaring, fotojepiljacija

Темні волоски мають хороший контраст зі світлішою шкірою, і працювати з ними досить легко. Відновлення шкіри латиноамериканського типу проходить швидко, навіть якщо епіляція виконувалася за допомогою гарячого лазера.

А що кажуть голлівудські зірки?

Дуже часто вибираючи певну косметичну процедуру, ми звертаємо увагу на те, що говорять із цього приводу зірки телеекранів. А що ж вони радять? Дженніфер Еністон, володарка шкіри східного типу, дуже ретельно стежить за тим, щоб її шкіра була ідеально гладкою, особливо вона сувора до зони бікіні, вибираючи для цього бразильську епіляцію воском. Причому виконує процедуру настільки регулярно, що іноді майстер, до якого вона приходить ще не може знайти на тілі зірки жодної волосинки. depiljacija, jepiljacija, jepiljacija на raznyh tipah kozhi, tipy kozhi, voksacija, shugaring, fotojepiljacija

Темношкіра зірка комедій Шеррі Шеперд також віддає перевагу саме цьому виду епіляції. Вона правда говорить про надзвичайну хворобливість методу. Але, як кажуть – ціль виправдовує засоби.

Отже, попри те, що реально фототипів шкіри не три, а шість, фахівці при виборі способу епіляції орієнтуються в першу чергу на азіатський, африканський і латиноамериканський тип. А який тип шкіри у Вас та як саме Ви видаляєте зайву рослинність – розкажіть нам у коментарях.