Епіляція – коли можна розпочинати?

Сучасна косметологічна індустрія пропонує безліч способів того, як позбудеться зайвого волосся за допомогою епіляції. Звичайно ж, дівчаткам хочеться якнайшвидше долучитися до дорослого світу і почати видаляти рослинність із тіла. А чи варто це робити, і з якого віку потрібно й можна розпочинати епіляцію.

depiljacija, jepiljacija, devochki i jepiljacija, nachalo jepiljacii, jepiljacija podrostkam

Насамперед вік, з якого можна починати епіляцію, залежить від того, який саме метод планує використовувати юна модниця.

Апаратна епіляція

Ріст волосся залежить від індивідуальних особливостей вашого організму. Волосся росте з різною швидкістю, у нього різна густота і жорсткість. Крім цього, беручи до уваги сильні сплески гормонального фону, який до 18 років дуже нестійкий, краще утриматися від лазерної епіляції. По-перше, вона не буде настільки ефективною, по-друге, може згодом посилити ріст волосся. Водночас інша група фахівців говорить про те, що записуватися на апаратну епіляцію можна відразу після того, як нормалізується і стане стабільним менструальний цикл.

 

 Шугаринг та епіляція воском

Ці процедури можна розпочинати виконувати раніше. Але все ж таки не варто вдаватися до них до досягнення 14 років. Після цього єдиним протипоказанням може бути індивідуальна непереносимість організму. Як варіант підійдуть і народні способи позбавлення зайвого волосся .

depiljacija, jepiljacija, devochki i jepiljacija, nachalo jepiljacii, jepiljacija podrostkam

Як видаляти рослинність у дитячому віці

Трапляється, що від зайвої рослинності страждають дівчатка, які ще не досягли віку 14 років. Що ж робити якщо ні сама дівчинка, ні її батьки не дотримуються модного тренду залишати на тілі зайву рослинність і одночасно бояться нашкодити юному організму?

Вихід простий - звичайний станок для бритв або креми для епіляції. Саме ці засоби батьки мають рекомендувати дівчаткам насамперед. Знову ж таки, не забувайте показати маленьким модницям всі тонкощі виконання процедури гоління. Адже жінки почали голити тіло вже давно і, відповідно, матерям добре відомо, як голити волосся на тілі найбільш безпечно.

depiljacija, jepiljacija, devochki i jepiljacija, nachalo jepiljacii, jepiljacija podrostkam

Ці поради настільки ж важливі, як і загальні рекомендації дівчаткам з питань статевого дозрівання та пов'язаних з ними вікових змін гормонального фону та всього організму загалом. Головне пояснити дівчинці як правильно виконувати процедуру для того, щоб не погіршити проблему і не зробити зростання зайвої рослинності на тілі надмірним.

Вибирайте методику епіляції відповідно до віку своєї дитини, а може, у вас є власні секретні методики? Розкажіть нам у коментарях.