Особливості електричних пилок
В одній із попередніх статей я розповідала вам, що являє собою електрична пилка для нігтів . Сьогодні я вирішила доповнити свою розповідь, і познайомити вас з деякими цікавими особливостями електропилок.
Електричні пилки зберігають життя!
Ну, не саме життя звичайно, але однозначно бережуть ваше здоров'я. :) Чи знаєте ви, що майстри манікюру, які вручну підпилюють нігті протягом усієї своєї кар'єри, з більшою ймовірністю можуть отримати синдром зап'ястного каналу, артрит та інші патологічні стани, пов'язані з функціонуванням нервів/сухожилля/суглобів.
Всі ті рухи та м'язи, які ми використовуємо для певних дій, з часом зношують наш організм. Електропилка дозволяє інструменту виконати роботу за вас. А сам процес буде у цьому випадку буде більш точним та ефективним.
Зі звичайною пилочкою для нігтів ви обмежені плоскою поверхнею, якою важко маневрувати у важкодоступних місцях - наприклад, в області кутикули та бічних валиків. Також видалення старого покриття може бути набагато трудомістким процесом. Сучасні апарати для манікюру та педикюру стали настільки спеціалізованими, що тепер ми можемо надавати повний спектр послуг навіть самій собі, від початку до кінця, з меншими фізичними навантаженнями, набагато більшою точністю та ще більшою ефективністю. Плюс ваша рука, зап'ястя, і плече вам будуть вдячні.
Обороти нічого не означають без моменту, що крутить.
Уявіть собі машину, яка може розганятися до 500 кілометрів на годину. Це вражаюче швидко! Тепер уявіть, що та сама машина намагається витягнути трейлер, повний єдинорогів. :) Та сама машина, але зараз їй важкувато. Вона не може більше розганятися до 500 кілометрів та і єдинороги з місця не зрушили. Чому? Тому що машина має швидкість, а не потрібну кількість обертів. Кількість обертів на хвилину часто є основним показником, на який люди звертають увагу, перш ніж купити апарат для манікюру. Але кількість обертів за хвилину говорить лише про те, як швидко може обертатися насадка. Вона не говорить нам, наскільки добре електропилка може функціонувати при подачі матеріалу, а також про її здатність продовжувати обертатися, коли вона зіштовхується з протидіючою силою.
Кількість обертів на хвилину є справді важливим фактором у роботі електричної пилки. Хороший апарат для манікюру і педикюру повинен підтримувати однакову швидкість і потужність обертання, будь то обертання в повітрі, обробка гелевих або акрилових нігтів.
Часто майстри манікюру, які придбали електропилку з низькою кількістю обертів, прикладають більший тиск, або збільшують швидкість на апараті, щоб компенсувати втрату потужності. Але саме ця дія може призвести до нагрівання, пошкодження нігтьової пластини та інших потенційних травм для клієнта. При роботі з високоякісною електричною пилкою потрібно лише легкий дотик, а біти та двигун зроблять всю роботу за вас. Так що не зациклюйтесь на конкретній кількості оборотів, тому що вона не є визначальним фактором сили.
Скажіть НІ вібрації.
Під час роботи з апаратом для манікюру не існує такого поняття, як «хороші вібрації». Будь-якої вібрації необхідно уникати. Деякі електричні пилки трясуться так сильно, що можна відчути їх коливання прямо у руці.
Що поганого у вібрації? У деяких випадках тривале і неправильне використання електропилки може навіть пошкодити матрицю нігтя. Вібрація також завадить вам бути точною у процесі манікюру. Ну і нарешті, додаткова вібрація також шкодить вашому здоров'ю. Постійна напруга, яку ви відчуваєте намагаючись зберегти контроль над пилкою, може призвести до пошкодження суглобів, м'язів та сухожилля.
Під час покупки електричної пилки, потримайте її, увімкніть, причому на максимальну швидкість, для того, щоб бачити, чи вона тремтить. Якісний апарат для манікюру та педикюру не повинен вібрувати взагалі, навіть коли налаштований на максимальну швидкість.
Де ж відбувається вся магія?
Багато майстрів манікюру думають, що мотор апарату для манікюру знаходиться там, де й блок управління потужністю, тому кидають ручку від електропилки як мішок з картоплею. Наконечник (частина, яку ви тримаєте в руці) – найважливіша частина вашої електричної пилки. Саме тут знаходиться мотор та всі дорогі запчастини та технології. Блок живлення (або акумуляторна батарея, якщо ви використовуєте портативну модель) - насправді просто регулятор потужності, який забезпечує потрібну кількість електрики для вашого наконечника, дозволяє включати та вимикати його, і контролювати швидкість.
Намагайтеся не допускати попадання пилу в отвір наконечника. Тримайте розчинники та інші небезпечні речовини якомога далі від апарата. І будьте обережні з усіма шнурами, щоб вони не були затиснуті, зношені, натягнуті чи закорочені.
Не забувайте так само і про те, що, як і ваш автомобіль, наконечник електричної пилочки потребує заміни олії, як мінімум, раз на рік, особливо якщо ви працюєте повний робочий день.
Винен майстер, а не інструмент
Електрична пилка - це зовсім не іграшка! Коли ми бачимо зображення опіків нігтьової пластини, пошкодженої шкіри та порізів, ми припускаємо, що це зла електропилка у всьому винна. :) Правду кажучи, апарат для манікюру і педикюру не зможе завдати жодної шкоди, поки не потрапить до рук «майстра - ломайстра». :) Але як навчитися правильно користуватися електричними пилками? По суті, це як вчитися керувати машиною. Це вимагає навчання, уроків та ретельної практики. Можливо у вас будуть невеликі «аварії», особливо на початку, але мета – вчитися та вдосконалюватися.
Ноги – відмінне місце для старту. Пальці, нігті на ногах і ступні зазвичай менш ніжні, менш чутливі, тому якщо ви тільки починаєте своє знайомство з електронною пилкою, раджу спочатку "екзекуції" саме нижніх кінцівок. :)
Сподіваюся моя інформація була для вас корисною, і тепер ви ще професійніше знаєтеся на питаннях використання електричної пилочки для нігтів. Будьте здорові та красиві! :)