Екстремально довгі нігті

У кожного з нас є свої захоплення. Але іноді звичні речі виходять за межі. Сьогодні я розповім вам про жінку, яка перетворила свій манікюр на маніакальну пристрасть.

dlinnie nogti, extrimalnie nogti, extrimalno dlinnie nogti, dlinnyschie nogti

Героїня моєї сьогоднішньої статті 54-річна Ларю Драммонд - мати чотирьох дітей та бабуся восьми онуків. Велика популярність прийшла до Ларю та її нігтів після виходу на екрани телешоу з її участю, в якому люди з різними дивними уподобаннями шукають собі пару. Але глядачів більше зацікавила не її любовна історія, а її 35-сантиметрові нігті , які вмить приковують до себе погляд.

dlinnie nogti, extrimalnie nogti, extrimalno dlinnie nogti, dlinnyschie nogti

Передісторія

Ларю почала дбайливо відрощувати свої нігті у 13 років, як порятунок від нав'язливої звички гризти нігті. За її словами, все змінилося, коли вона зустріла жінку з довгими нігтями в супермаркеті, та сказала їй, що якщо спочатку ви дбатимете про свої нігті, то надалі вони дбатимуть про вас. Вона перестала гризти нігті та почала відрощувати довжину. Вісім років тому Ларю, як великий шанувальник нейл-арту, вирішила повністю припинити підрізати нігті, і за її підрахунками витратила в сумі приблизно 20,000 доларів на підтримку своїх нігтів у прекрасній формі.

 dlinnie nogti, extrimalnie nogti, extrimalno dlinnie nogti, dlinnyschie nogti

Дуже довгі нігті у побуті

Звичайно, більшість людей дуже цікаво, як міс Драммонд справляється з повсякденними завданнями з її довжелезними нігтями, але вона наполягає, що вона і готує, і робить інші звичайні справи з легкістю.

domashnie dela s dlinnimi nogtyami, dlinnie nogti, extrimalnie nogti, extrimalno dlinnie nogti

Куди б я не йшла, люди зупиняють мене і запитують про мої нігті. Але я завжди рада поговорити про них. Найчастіше питання: як я миюся в душі. Я кажу їм: “Так само, як і ви. Якщо ви знаєте інший спосіб, дайте мені знати”.

Але не всіх влаштовує її оригінальний образ.

Я помічаю, як люди сміються з мого манікюру. Колись жінка навіть не захотіла сидіти поруч зі мною, ніби у мене хвороба або щось погане. Це справді зачепило мої почуття. Але я це я, і цього не соромлюся. Якщо я зламала ніготь, і це не можна виправити, я почуваюся спустошеною. Мої нігті – це діти.

dlinnie nogti, extrimalnie nogti, extrimalno dlinnie nogti, dlinnyschie nogti

Міс Драммонд, у якої, я нагадаю, вісім онуків, наполягає на тому, що її довгі нігті не впливають на її роботу як няньки.

Діти не бояться моїх нігтів – вони у захваті. Звичайно, я знаю їхніх батьків, адже вони моя сім'я, але я завжди дуже обережна, щоб не подряпати їх.

Пані Драммонд, із Нью-Джерсі, США, вирішила не зупинятися на досягнутому, і хоче й надалі відрощувати нігті, проте не дозволяючи їм порушувати звичний спосіб життя.

Мені просто потрібно навчитися нових способів робити щось. Наприклад, коли я беру свій телефон, натискаю кнопки пальцями. Але багато чого, звичайно ж, я не можу зробити сама. Мої дочки іноді допомагають мені зав'язувати шнурки або вдягати прикраси.

dlinnie nogti, extrimalnie nogti, extrimalno dlinnie nogti, dlinnyschie nogti

Діти повністю підтримують маму у її неповторному стилі. Ось що каже одна з її дочок:

Якось я намагалася відрощувати свої нігті, але коли я зрозуміла, скільки на це потрібно часу, мені стало нудно. У мене не вистачає терпіння, щоб сидіти у салоні годинами. Моя мати в цій справі просто самовіддана. У неї однозначно одержимість її манікюром - сьогодні її рідні діти виросли, і нігті стали її дітьми.

Манікюр на дуже довгих нігтях

Ларю відвідує спеціального майстра манікюру Марію Ортіс, яка створює барвисті та привабливі дизайни для жінок із довгими нігтями.

uchod za dlinnimi nogtyami, extrimalnie nogti, extrimalno dlinnie nogti, dlinnyschie nogti

До речі, нігті Ларю не всі однакової довжини:

Іноді, з плином років, у мене трапляються неприэмні поломки нігтів, тому вони не всі однакової довжини, але це лише надає їм більшої індивідуальноті. Я назвала найдовший ніготь на моєму вказівному пальці Міс характер, тому що цей ніготь єдиний, котрий закручується. У майбутньому я хотіла б відростити нігті до 50 сантиметрів, а потім подивлюся, чи зможу я продовжувати далі.

На цей час Міс Драммонд проводить до 12 годин в манікюрному салоні за раз, поки всі її нігті не будуть покриті лаком і стразами. Середня вартість одного її походу в салон коштує їй приблизно 200$.  До речі, історія Ларю не єдина і все більше жінок, особливо в Латинській Америці, були помічені за цією фриковою пристрастю до довжелезних нігтів.

dlinnie nogti, extrimalnie nogti, extrimalno dlinnie nogti, dlinnyschie nogti

Що ж, кожному своє. Головне, щоб люди були щасливі у своїх захопленнях. Чого і Вам бажаю :)