Екстремальна отопластика – ельфійські вуха

Вихід на широкі екрани трилогії "Володар кілець" призвів до появи моди на "ельфійські вушка". Звичайно ж, насамперед таку незвичайну ото пластику почали пробувати на собі молоді дівчата та хлопці, якими завжди рухає потяг до експериментів та бажання само висловитися.

otoplastika, jel'fijskie ushi, ushi kak u jel'fa, ushi jel'fa, kak sdelat' ushi jel'fa, operacija na ushah Але це зовсім не означає, що від такого дещо екстремального способу змінити свою зовнішність повністю відмовляються люди зрілого віку. Отож, як робиться подібна процедура і чи є ризики при її проведенні.

Виконання процедури

В принципі, сама процедура ото пластики, що дозволяє отримати вушка як в ельфа, досить складна. Але, у солідному центрі пластичної хірургії її виконають без ризиків для життя. Виконують операцію під місцевою анестезією, і проходить вона у кілька етапів:

  1. Медик розтинає шкіру на вусі та вивільняє хрящі.
  2. Частина хряща вирізується, після чого вухо згортається належним чином, а його кінчик загострюється. otoplastika, jel'fijskie ushi, ushi kak u jel'fa, ushi jel'fa, kak sdelat' ushi jel'fa, operacija na ushah
  3. На хрящ накладаються шви, таким чином, він фіксується у потрібному положенні.
  4. На вухо накладають пов'язку для фіксації.

Здавалося б, сама собою процедура нескладна. Але, в першу чергу тут необхідно враховувати рівень кваліфікації майстра, оскільки операція має певні, дуже важливі нюанси. Йдеться про те, що якщо фахівець не зважить на природну пружність вушного хряща, він може при загоєнні «розпрямитися». Внаслідок цього вухо знову набуде початкової форми та операція буде марною. Але це ще не найстрашніше. otoplastika, jel'fijskie ushi, ushi kak u jel'fa, ushi jel'fa, kak sdelat' ushi jel'fa, operacija na ushah

Набагато гірше якщо хрящ, що загоюється, почне «розповзатися», і вухо стане абсолютно безформним. Тому, досвідчені майстри відразу після операції стягують кінчики хряща дуже сильно.

Чи є мінуси в операції

Перш ніж зважитися на таку екстремальну зміну зовнішності, слід кілька разів усе добре обміркувати. Тут як у приказці – сім разів відміряй, один раз відріж. Операція «ельфійські вуха» необоротна і повернути колишню форму вух згодом буде нереально. otoplastika, jel'fijskie ushi, ushi kak u jel'fa, ushi jel'fa, kak sdelat' ushi jel'fa, operacija na ushah Крім цього, при виконанні операції можливі й ускладнення:

  • інфікування – якщо раптом вухо набрякло, почервоніло, пульсує і зі зрізу з'являється сукровиця – це надзвичайно небезпечно і потребує негайного звернення до медиків.
  • набряки та гематоми - якщо індивідуальні особливості організму клієнта призводять до тривалого загоєння ран на вусі, можуть з'явитися яскраво виражені рубці.
  • перихондрит – це ускладнення виявляється у найсильнішому запаленні вушного хряща. У найскладніших випадках все закінчується некрозом та деформацією вуха.

otoplastika, jel'fijskie ushi, ushi kak u jel'fa, ushi jel'fa, kak sdelat' ushi jel'fa, operacija na ushah Ну і насамкінець варто відзначити, що процедура загоєння вуха складна сама по собі. Тобто як мінімум 3-4 місяці до нього практично неможливо буде навіть доторкнутися.

Отже, ретельно зважте всі за і проти, перш ніж погодиться на таку ризикову операцію. У випадку, якщо Ви вже є щасливими власниками вух ельфійських, поділитеся з нами фотографіями.