Єгипетський масаж

Стежити за своєю зовнішністю – звичайна справа для кожної жінки, яка поважає себе. Але, щоб виглядати молодо і красиво зовсім недостатньо зробити манікюр або мікроблейдинг брів. Потрібно ще, щоб сама шкіра обличчя виглядала молодо та свіжо. А у цьому допоможе єгипетський масаж.

егіпетський massazh, omolozhenie, massazh molodosti, massazh dlja lica, massazh-piling

Нехтувати оздоровчими процедурами не варто. Саме вони допоможуть Вам виглядати молодо та пишатися своєю зовнішністю. Саме тут чудовим помічником стане єгипетський масаж, який має свої особливі техніки та рекомендації.

Єгипетський масаж на історичній батьківщині

У Єгипті щоденний масаж обличчя та тіла класифікується як обов'язкова процедура. Її вплив забезпечує безліч сприятливих для організму переваг, серед яких насамперед:

  • активізація кровопостачання та розігрів шкіри;
  • забезпечення тканин киснем;
  • нормалізація всіх обмінних процесів у організмі;
  • насичення клітин корисними речовинами.

егіпетський massazh, omolozhenie, massazh molodosti, massazh dlja lica, massazh-piling

Як наслідок, у шкірі починають активно вироблятися колаген та еластин. Що, своєю чергою сприяє розгладжуванню шкіри та усуненню зморшок. Якщо масаж буде регулярним – шкіра виглядатиме підтягнутою, а м'язові тканини помітно зміцніють.

Але і це ще не все! Регулярний єгипетський масаж позбавить прищів та пігментних плям на шкірі. Завдяки чудовій циркуляції шкіри, вона матиме чудовий вигляд. Ваше обличчя:

  • втратить набряклість;
  • набуде контурів;
  • позбудеться мішків і синців під очима.

егіпетський massazh, omolozhenie, massazh molodosti, massazh dlja lica, massazh-piling

Розслаблення м'язів гарантує звільнення від зморшок. Саме тому єгипетський масаж практикують для боротьби із віковими змінами клітин шкіри.

Що містить в собі процедура

Єгипетський масаж гармонійно поєднує в собі точковий та вібраційний вплив на шкіру. У косметології його заведено називати «пір'яним». Для того, щоб уявити, які відчуття Вас супроводжуватимуть під час процедури – уявіть, що до Вашого обличчя торкається безліч найніжніших  крил метеликів. До речі, під час процедури масажист справді користується спеціально призначеними для цього пензликами. егіпетський massazh, omolozhenie, massazh molodosti, massazh dlja lica, massazh-piling

Враховуючи факт того, що вібрації масажу здатні проникати глибоко під шкіру – цей масаж можна вважати особливою, і варто відзначити, що дуже приємною формою пілінгу. Вона зніме з Вашого обличчя втому та запалення, що своєю чергою подарує молодість та відмінний настрій.

А може, Ви вже пробували техніку дивовижного єгипетського масажу на собі? Чекаємо на розповіді про Ваші враження в коментарях.