Ефект натурального каміння

Імітація на нігтях будь-яких натуральних природних текстур завжди залишається у трендах знаменитих майстрів нейл-арту. Не є винятком імітація каменю, виконувати її можна однією з різноманітних, призначених для цього технік манікюру.

jeffekt natural'nych kamnej, natural'nye kamni, natural'nye kamni na nogtjah, nogti s natural'nymi kamnjami

Вибір техніки багато в чому залежить від матеріалів, які Ви збираєтеся використовувати в роботі - звичайні лаки або шелак. Також у деяких нюансах техніка може відрізнятись залежно від того, який саме камінь Ви зібралися зобразити на нігтях. Тут варто відзначити, що вибір їх досить великий.

  • малахіт чи бірюза;
  • мармур чи агат;
  • опал чи гранат.

Втім, маючи бажання, Ви можете зобразити на нігтях будь-який камінь.

jeffekt natural'nych kamnej, natural'nye kamni, natural'nye kamni na nogtjah, nogti s natural'nymi kamnjami

Техніка виконання малюнка гель лаком

Перш ніж починати наносити на нігті лак і створювати імітацію каменю, обов'язково зробіть манікюр. Яким він буде – апаратним, класичним чи гарячим – вирішуватиме особисто Вам. Видаліть кутикулу і надайте нігтьовим пластинам бажану форму. У разі використання під час манікюру олії для кутикули не забувайте ретельно видалити її з рук за допомогою теплої води та мила.

Нанесіть шар гель лаку одного кольору, але не поспішайте сушити його в лампі. Відразу ж на нього нанесіть лак світлішого відтінку саме його Вам і слід розтушовувати пензлем у довільному напрямку. Ці розтушовані кольори й імітуватимуть малюнок натурального каменю. Залежно від того, який камінь Ви зібралися імітувати, можна використовувати бордову фарбу та золотистий шиммер. jeffekt natural'nych kamnej, natural'nye kamni, natural'nye kamni na nogtjah, nogti s natural'nymi kamnjami

Він буде гарно блищати у променях сонця та додасть манікюру стильної оригінальності. Також, щоб «камінь на нігтях» виглядав ще більш натурально можна нанести кілька нерівних смужок чорного або білого кольору.

У мене є і ще один секрет, за допомогою якого можна створити ефектні розводи - подуйте на нігті з лаком, що ще не просох, через звичайну кулькову ручку без стрижня. Це допоможе створити на нігтиках красиві та плавні переходи. jeffekt natural'nych kamnej, natural'nye kamni, natural'nye kamni na nogtjah, nogti s natural'nymi kamnjami

Після того, як з дизайном закінчили, відправляйте нігті на просушування в лампу – хвилини на дві. Правда, варто звернути увагу, що при роботі з гель-лаком, особливо під час нанесення малюнків по-мокрому, на поверхні можуть утворюватися горбики. Але впорається з ними, допоможе звичне покриття топом.

Залежно від власних побажань Ви можете виконувати дизайн, що імітує камінь на одному, декількох або відразу всіх нігтях. У будь-якому випадку це все виглядатиме стильно та елегантно. А ми, як завжди, чекаємо на коментарі та Ваші фото.